reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Miłość na zakręcie” - nowy serial TV4

dodano: 2019-07-06 14:18 | aktualizacja: 2019-07-06 17:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka Powstaje nowy serial TV4 - „Miłość na zakręcie" - z udziałem m.in. Kamili Boruty, Violetty Arlak, Aleksandry Szwed, Karola Strasburgera („Pierwsza miłość” w kanałach Polsat 1, Polsat Romans i ATM Rozrywka TV; „Familiada” w TVP2), Zbigniewa Stryja i Jaspera Sołtysiewicza. W czołówce serialu usłyszymy Antoniego Smykiewicza w przeboju „Pomimo burz", którego oglądalność w serwisie YouTube sięga 48 milionów wyświetleń (dane za Cyfrowym Polsatem).

TV4 TV 4 Czwórka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, główna bohaterka „Miłości na zakręcie", Jowita - w tej roli Kamila Boruta - wykłada na uczelni, jest doktorem mikrobiologii, a prywatnie - matką 15-letniej Anny i 18-letniego Krystiana. Po śmierci męża, Bogdana, Jowita musi wybierać między karierą naukową, a prowadzeniem założonego przez Bogdana centrum samochodowego. Torując sobie własną drogę w męskim, pełnym testosteronu królestwie, Jowita nie uniknie zabawnych potknięć, trudnych wyzwań a także poważnych niebezpieczeństw, kiedy dadzą o sobie znać podejrzane powiązania w jakie uwikłana została firma jej męża. 

W serialu śledzić będziemy także rozbudowane wątki postaci, które przewijają się w życiu Jowity, poruszającej się między bardzo różniącymi się od siebie światami: między domem a pracą, dorastającymi dziećmi a pokoleniem rodziców i starszych współpracowników, uczelnią a warsztatem i komisem, centrum a przedmieściami stolicy, kręgiem wielkomiejskich znajomych a mechanikami z warsztatu,  legalnym biznesem a niejasną dla bohaterki grą, która toczy się wokół jej firmy. Oprócz typowo obyczajowych nie zabraknie też wątków komediowych, romantycznych i sensacyjnych.

W obsadzie znaleźli się m.in. Kamila Boruta, Violetta Arlak, Aleksandra Szwed, Karol Strasburger („Pierwsza miłość” - emisja w kanałach Polsat 1, Polsat Romans i ATM Rozrywka TV - więcej tutaj; „Familiada” - emisja w TVP2 - więcej tutaj), Zbigniew Stryj i Jasper Sołtysiewicz.

Serial produkuje dla Czwórki (grupa Cyfrowy Polsat) Constantin Entertainment Polska.
 
Zbigniew Stryj, Kamila Boruta, Jasper Sołtysiewicz i Karol Strasburger w serialu „Miłość na zakręcie”, foto: Cyfrowy Polsat
Zbigniew Stryj, Kamila Boruta, Jasper Sołtysiewicz i Karol Strasburger w serialu „Miłość na zakręcie”, foto: Cyfrowy Polsat


„Miłość na zakręcie” - premiera wkrótce w TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

759 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...