reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wyborcza.pl w pakiecie z player.pl

dodano: 2019-07-08 18:47
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Agora/satkurier.pl

Wyborcza.pl Player.pl Od lipca do końca września br. czytelnicy „Gazety Wyborczej” przy zakupie subskrypcji elektronicznego wydania zyskają również dostęp do serwisu OTT player.pl. Oferta obejmuje m.in. artykuły, felietony i reportaże dziennikarzy „Gazety Wyborczej”, a także treści wideo oraz kanały telewizyjne, w tym TVN, TTV i TVN7.

Wyborcza.pl Player.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy pakiet, łączący prenumeratę cyfrową „Gazety Wyborczej” w wersji podstawowej oraz pakiet „Start” player.pl, dostępny jest na Wyborcza.pl w cenie 19,90 zł za miesiąc. Każda z osób, która zdecyduje się na jego zamówienie, otrzyma dostęp do treści Wyborcza.pl oraz kod dostępu do player.pl.
 

Pakiet Wyborcza.pl + player.pl może być perłą w koronie naszej cyfrowej oferty. Już wcześniej, kupując prenumeratę cyfrową „Gazety Wyborczej”, czytelnicy mieli dostęp do najlepszego polskiego dziennikarstwa, a także tekstów z 'Wall Street Journal' i 'New York Times'a' oraz europejskich gazet tworzących LENA (Leading European Newspaper Association - 'Die Welt', 'El Pais', 'Le Soir', 'La Repubblica', 'Le Figaro', 'Le Soir' i 'Tribune de Genève'). A teraz dodatkowo otrzymają najlepsze treści telewizyjne spod znaku TVN. To oferta nie do pobicia

- mówi Jerzy Wójcik, wydawca „Gazety Wyborczej”.

Subskrybenci pakietu będą mieć nielimitowany dostęp do wszystkich serwisów „Gazety Wyborczej” - m.in. Wyborcza.pl, Wysokieobcasy.pl oraz 24 serwisów lokalnych poprzez przeglądarki internetowe oraz w aplikacji mobilnej. W ramach oferty można czytać też artykuły z magazynów i tygodników dziennika takich, jak „Duży Format”, „Magazyn Świąteczny” czy „Ale Historia”, a także ekskluzywne teksty dostępne wyłącznie dla prenumeratorów i materiały z archiwalnych numerów „Gazety Wyborczej”. Artykuły z wydań papierowych dziennika są dostępne na Wyborcza.pl często wcześniej niż w kiosku. Dużym atutem dla czytelników ich cyfrowych wersji jest możliwość zapisania tekstów w schowku do przeczytania później, a także komentowania ich.

Odbiorcy oferty zyskują również dostęp do player.pl – serwisu z biblioteką kanałów na żywo oraz programów, filmów i seriali na życzenie. Z początkiem lipca br. pakiet „Start” wzbogacił się o trzy kanały: TVN, TTV i TVN7.
 

Pakiety łączone to rozwiązanie szyte na miarę potrzeb użytkowników. Nasza oferta daje dostęp zarówno do wysokiej jakości treści publicystycznych „Gazety Wyborczej” oraz do najlepszej rozrywki w serwisie player.pl. Jest to innowacyjne i wyjątkowe połączenie na polskim rynku. Liczymy na to, że znajdzie ono wielu wiernych fanów

- mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

Nową ofertę Wyborcza.pl promuje kampania z hasłem „Historie, które pragniesz poznać”, prowadzona w serwisach Agory oraz w mediach społecznościowych.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie na...

670 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0 m w wersji v2.1...

99 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X - odbiornik UHD 4K...

519 zł Więcej...
reklama