reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Będą datki na nowy wóz transmisyjny Radia Maryja?

dodano: 2019-07-08 21:40
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Radio Maryja/satkurier.pl

Ojciec Tadeusz Rydzyk Radio Maryja O. Tadeusz Rydzyk, założyciel Radia Maryja i TV Trwam, apeluje do uczestników XXVIII Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę, która odbędzie się 13-14 lipca, o ofiary na spłatę pożyczki zaciągniętej na zakup telewizyjnego samochodu transmisyjnego. Wóz ten ma zostać poświęcony podczas pielgrzymki.

Radio Maryja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje o. Tadeusz Rydzyk, dotychczasowy wóz transmisyjny ma już 16 lat i przynajmniej 700 tys. km przebiegu. Natomiast nowy samochód kosztował 5 mln zł, a na jego zakup wzięto pożyczkę.
 

- Na Jasnej Górze poświęcimy nowy telewizyjny samochód transmisyjny. Dotychczasowy ma już 16 lat i przynajmniej 700 tys. km przebiegu. Wyposażenie do transmisji jest już bardzo zużyte. Samochód z wyposażeniem do transmisji kosztuje ponad 5 mln zł. [...] Na ten samochód musieliśmy wziąć pożyczkę - napisał o. Tadeusz Rydzyk w komunikacie zamieszczony na stronie Radia Maryja.

W związku z tym założyciel Radia Maryja prosi i pomoc w postaci datków składanych w małych kopertach podpisanych imieniem, nazwiskiem i adresem dla podziękowania.
 

- Te ofiary składamy w małych namiotach pomiędzy namiotami Fundacji „Nasza Przyszłość”, w małych kopertach, podpisanych imieniem, nazwiskiem i adresem dla podziękowania - równocześnie zaznaczenia, że ofiara doszła. Wkładamy je do skarbon dostosowanych do małych, a nie wielkich kopert. Nie wielkie koperty. Tej wielkiej koperty nie da rady włożyć do takiej skarbony, a nie chcielibyśmy, aby to było gdzieś z boku. Niech się to nigdzie nie zapląta. Niech dotrze pod właściwy adres - kontynuuje o. Tadeusz Rydzyk.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

299 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...
reklama