reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Będą datki na nowy wóz transmisyjny Radia Maryja?

dodano: 2019-07-08 21:40
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Radio Maryja/satkurier.pl

Ojciec Tadeusz Rydzyk Radio Maryja O. Tadeusz Rydzyk, założyciel Radia Maryja i TV Trwam, apeluje do uczestników XXVIII Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę, która odbędzie się 13-14 lipca, o ofiary na spłatę pożyczki zaciągniętej na zakup telewizyjnego samochodu transmisyjnego. Wóz ten ma zostać poświęcony podczas pielgrzymki.

Radio Maryja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje o. Tadeusz Rydzyk, dotychczasowy wóz transmisyjny ma już 16 lat i przynajmniej 700 tys. km przebiegu. Natomiast nowy samochód kosztował 5 mln zł, a na jego zakup wzięto pożyczkę.
 

- Na Jasnej Górze poświęcimy nowy telewizyjny samochód transmisyjny. Dotychczasowy ma już 16 lat i przynajmniej 700 tys. km przebiegu. Wyposażenie do transmisji jest już bardzo zużyte. Samochód z wyposażeniem do transmisji kosztuje ponad 5 mln zł. [...] Na ten samochód musieliśmy wziąć pożyczkę - napisał o. Tadeusz Rydzyk w komunikacie zamieszczony na stronie Radia Maryja.

W związku z tym założyciel Radia Maryja prosi i pomoc w postaci datków składanych w małych kopertach podpisanych imieniem, nazwiskiem i adresem dla podziękowania.
 

- Te ofiary składamy w małych namiotach pomiędzy namiotami Fundacji „Nasza Przyszłość”, w małych kopertach, podpisanych imieniem, nazwiskiem i adresem dla podziękowania - równocześnie zaznaczenia, że ofiara doszła. Wkładamy je do skarbon dostosowanych do małych, a nie wielkich kopert. Nie wielkie koperty. Tej wielkiej koperty nie da rady włożyć do takiej skarbony, a nie chcielibyśmy, aby to było gdzieś z boku. Niech się to nigdzie nie zapląta. Niech dotrze pod właściwy adres - kontynuuje o. Tadeusz Rydzyk.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

129 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...
reklama