reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Niemi świadkowie zła” pod koniec lipca w Zoom TV

dodano: 2019-07-09 15:17
autor: Jakub Sulisz | źródło: Zoom TV

„Niemi świadkowie zła” Zoom TV Sprawców wielu przestępstw na całym świecie udaje się złapać tylko dzięki świadkom, na których nikt nie zwracał uwagi. Dzieci, osoby starsze czy niepełnosprawne to często „Niemi świadkowie zła”. Premierą tygodnia w Zoom TV będzie trzymająca w napięciu seria dokumentalna, dzięki której znajdziemy się bliżej przestępców i ich ofiar niż kiedykolwiek wcześniej.

„Niemi świadkowie zła” Zoom TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niemi świadkowie zła
Trzymający w napięciu serial dokumentalny pokazujący kulisy najbardziej wstrząsających zbrodni i tajemniczych przestępstw, których sprawcy pozostaliby na wolności, gdyby nie dowody dostarczone policji przez niewidocznych obserwatorów. To dzięki nim, widzowie staną się naocznymi świadkami łamania prawa. Zobaczą to, co zazwyczaj oglądają tylko śledczy, czyli nagrania z miejsc przestępstw. Znajdą się bliżej ofiar i przestępców niż kiedykolwiek wcześniej.
Poniedziałek, 29 lipca / 20:00

Kontrakt na zabijanie
Podczas pieszej wycieczki z synem były policjant natyka się na groźnego przestępcę, który zbiegł w drodze do aresztu. Podejmuje próbę odstawienia więźnia władzom.
Sobota, 27 lipca / 20:00

Cała prawda: Sprawa O.J. Simpsona
Kolejna część fascynującej serii o niewyjaśnionych wydarzeniach i skandalach, którymi żył cały świat. Zabójstwo Gianniego Versace, śmierć Michaela Jacksona czy ostatnie święta George'a Michaela. W tym odcinku poznamy całą prawdę o głośnej sprawie O.J. Simpsona - znanego amerykańskiego futbolisty, kiedyś ikony i idola młodzieży, który okazał się groźnym przestępcą i skandalistą.
Czwartek, 1 sierpnia / 20:00
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

449 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

325 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

499 zł Więcej...
reklama