reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera 3. sezonu serialu „Wersal. Prawo krwi” na Epic Drama

dodano: 2019-07-11 15:44 | aktualizacja: 2019-07-11 16:24
autor: Janusz Sulisz | źródło: Epic Drama

Wersal. Prawo krwi Epic Drama Pełna intryg i romansów opowieść o pragnieniu władzy powraca na antenę kanału Epic Drama. Narodowe Święto Francji kanał Epic Drama celebruje długo wyczekiwaną premierą historycznej sagi kostiumowej. W trzecim sezonie w dalszym ciągu przyglądamy się sieci intryg na dworze Króla Słońce.

Epic Drama Wersal. Prawo krwi


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ludwik XIV ukarał już ludzi, którzy próbowali go otruć i zwycięsko zakończył wojnę z Holandią. Teraz nic już nie jest w stanie powstrzymać jego ambicji. Król chce powiększenia królestwa i władania całą Europą, ale marzenia mają swoją cenę. Nikt już nie chce płacić za ekstrawagancje władcy, a wśród ludu narasta gniew, co oznacza zbliżającą się rewolucję.

Wersal nikomu już nie gwarantuje bezpieczeństwa, a przed królem staną nowe wyzwania. Za sprawą nowej faworyty królewskiej, Madame de Maintenon, Ludwik skłania się ku absolutyzmowi, co prowadzi do kolejnych konfliktów na królewskim dworze. Król nie może już znieść sprzeciwów ze strony ludu, protestantów, a nawet samego papieża. Na domiar wszystkiego śledztwo Filipa w sprawie tajemniczego więźnia w masce sprowadza na Ludwika nowe niebezpieczeństwo. W trzeciej serii pojawią trzy nowe postaci, w które wcielą się Jenny Platt, Anthony Flanagan i Matthew McNulty. Wszyscy nowi bohaterowie odegrają ważną rolę w ostatnich latach życia króla.

Stacja wyemituje premierowy odcinek trzeciej serii serialu „Wersal. Prawo krwi” w niedzielę 14 lipca o godzinie 21:00. 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 179 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

139 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...
reklama