reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ponad 4 tys. domów bez anten zbiorczych na Krymie

dodano: 2019-07-13 12:27
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

antena zbiorcza W Republice Krymu zidentyfikowano 4076 domów bez anten zbiorczych. Z kolei taką instalację posiada 9512 budynków. Dane przytoczył podczas spotkania dotyczącego przejścia na nadawanie cyfrowe wiceminister polityki wewnętrznej, informacji i komunikacji Republiki Krym, Dmitrij Michajłow.

Krym


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Według stanu na 10 lipca, na Krymie sprawdzono wiele tysięcy domów pod względem dostępności i zdolności do pracy instalacji zbiorczych. Kontrole przeprowadzano wspólnie z administracjami gmin, pracownikami usług mieszkalno-komunalnych. Myślę, że w przyszłości otrzymamy dokładną liczbę domów, w których takie instalacje powinny być wykonane

- powiedział Dmitrij Michajłow.


Zdaniem wiceministra, nie wszystkie anteny domowe mogą odbierać sygnał cyfrowy ze względu na zakłócenia lub słaby sygnał spowodowany przeszkodami. Dlatego antenę umieszcza się na dachu dla uzyskania lepszego sygnału.

Zgodnie z planem stopniowego odłączania transmisji analogowych w regionach Federacji Rosyjskiej, Republika Krymu i miasto Sewastopol przejdą na nadawanie cyfrowe już 14 października 2019 roku.

Wcześniej podano, że Rządowa Komisja Radiofonii i Telewizji zleciła władzom regionalnym przywrócenie anten w budynkach mieszkalnych, w których sygnał telewizyjny jest niestabilny.

Źródło: telesputnik.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Single Fuba DEK 117 LTE

Markowy pojedynczy konwerter Fuba DEK 117 o wsp. szumów 0,1dB...

65 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...
reklama