reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie” [wideo]

dodano: 2019-07-13 13:21
autor: Jakub Sulisz | źródło: TV Puls

„Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie” W piątek, 2 sierpnia TV Puls i Stowarzyszenie PAKA zapraszają na muzyczno–rozrywkowe widowisko „Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie”! W programie m.in. nowe skecze oraz gwiazdy muzyki w niecodziennych rolach! Zabawę poprowadzi Kabaret pod Wyrwigroszem. Będzie można również spotkać aktorów z serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, bawiących się na widowni!

„Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie” [wideo]


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już 2 sierpnia amfiteatr nad Jeziorem Czos zamieni się w centrum najlepszej rozrywki! Przewodnikami po „Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie” będzie grupa początkujących muzyków disco polo poszukująca inspiracji do swojej twórczości – w tej roli Kabaret pod Wyrwigroszem. Rad będą im udzielać m.in. występujące w koncercie gwiazdy – Doda & Virgin, Piersi, Łobuzy, Boysi i Patrycja Runo. Podczas „Wielkiej zabawy…” wystąpią zatem również w scenkach kabaretowych! To trzeba zobaczyć!

Na „Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie” premierowe skecze zaprezentują Kabaret Jurki (cykl Mirek i Lucyna) i Kabaret Ciach. Katarzyna Pakosińska wygłosi nowy monolog o mężczyznach, zaś Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek przeprowadzą casting na trzeciego członka Kabaretu RAK! Co z tego wyniknie? Widzowie dowiedzą się 2 sierpnia!

A co o „Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie” mówią występujący w niej artyści?

- Na pewno zagramy i zaśpiewamy – mam nadzieję, że z publicznością – utwór „Bałkanica”. Więcej szczegółów na temat naszego występu nie mogę zdradzać, są owiane tajemnicą, ale jedno jest pewne - warto tam być z nami, a kto nie może być – niech włączy Telewizję Puls, bo będą się działy rzeczy niezwykłe, ekscytujące i zapierające dech w klatce piersiowej. Widzowie mogą liczyć na to, że – jak zawsze – zespół Piersi postara się o to, aby była zabawa i się działo i żeby nocy było mało - mówi Adam Asanov, wokalista zespołu „Piersi”.

- Na Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie zaprezentujemy najlepsze poczucie humoru, na jakie będzie nas stać tego dnia. Przygotowaliśmy też, specjalnie wybrane i dopasowane na to wydarzenie, swoje kreacje sceniczne. Zabawa będzie wielka, a dzięki naszym kostiumom – jeszcze większa! – zdradza Łukasz Rybarski a Beata Rybarska dodaje – Szykujemy też parodie piosenek, Andrzej Kozłowski wcieli się m.in. w Lewandowskiego oraz twórcę muzyki disco polo a na koniec przypieczętuje to dwoma piosenkami tego gatunku. - A Maurycy wcieli się w górala i być może nawet zaśpiewa! Ale na szczęście nie zagra na gitarze, jak to często czyni w garderobie! – śmieje się Łukasz Rybarski.

Podczas „Wielkiej zabawy TV Puls w Mrągowie” również widzowie będą mogli zaśpiewać najbardziej znane utwory! Zachęci ich do tego wodzirej Paweł Gołębski, a także bawiący się razem z publicznością aktorzy z hitowego serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”: Mateusz Murański (Adek), Dominik Dąbrowski („Beton”), Rita Weinar (Benia) oraz Maciej Gisman (Maciek).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

179 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...