reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-08-14 - 2020-08-15 - 2020-08-16

Motowizja patronem medialnym Rajdu Polski Safari

dodano: 2019-07-15 16:14
autor: Jakub Sulisz | źródło: Motowizja

75. PZM Rajd Polski Motowizja Motowizja zaprasza na 39. Rajd Polskie Safari, który odbędzie się 3 i 4 sierpnia. Będzie to runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych, Pucharu Polski w Rajdach Baja, Dacia Duster Elf Cup, a także mistrzostw Czech i strefy Europy Centralnej.

Rajdu Polski Safari Motowizja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rajd Polskie Safari to jeden z najstarszych rajdów terenowych w Polsce. Pierwsza edycja odbyła się w 1973 roku z inicjatywy Pawła Tetera. Nazwa inspirowana była sukcesami Sobiesława Zasady w legendarnym Rajdzie Safari rozgrywanym w Kenii.

Tegoroczna edycja składa się z trzech odcinków specjalnych, które kierowcy przejadą dwukrotnie. Bazą rajdu ponownie będzie Przasnysz, gdzie znajdzie się padok, a także odbędzie się ceremonia startu i mety. W sumie do przejechania będzie prawie 300 kilometrów.

- Rajd Polskie Safari to jedna z wielu wspaniałych imprez organizowanych przez Automobilklub Polski oraz Automobilklub Rzemieślnik. Współpraca podczas tak ważnych zawodów to wielki zaszczyt. Rajdy terenowe od lat są niezwykle popularne i mam nadzieję, że dołożymy kolejną cegiełkę do rozwoju tej dyscypliny sportu motorowego – powiedział Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Motowizja domem polskiego motosportu
Podsumowanie Rajdu Polskie Safari będzie można zobaczyć na antenie Motowizji w magazynie Baja Raport w czwartek, 9.08 o godzinie 21:05.

Baja Raport to tegoroczna nowość w ramówce Motowizji poświęcona rajdom terenowym. Na antenie stacji można także znaleźć relacje z innych najważniejszych krajowych zawodów – Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, OPONEO Mistrzostw Polski Rallycross, Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Driftingowych Mistrzostw Polski, Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Kartingowych Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski Pit Bike SM. Kompleksową ofertę dla fanów polskiego motosportu uzupełnia magazyn Motowizja Sport PL emitowany naprzemiennie z Baja Raport w co drugi czwartek o 21:05. 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Motosport


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 10m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5...

100 zł Więcej...
reklama