reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Toya z nowym kanałem HD - startuje TV Regio

dodano: 2019-07-16 14:46
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Toya

TV Regio Od 16 lipca br. Toya wprowadziła do swojej oferty telewizyjnej kolejny, już 157 kanał w jakości HD - TV Regio. Ma on wyjątkowy charakter, gdyż w całości jest produkowany przez lokalne stacje telewizyjne, w tym TV Toya. Program zawiera audycje poświęcone historii, pasjom mieszkańców poszczególnych regionów, a także wiele materiałów o charakterze poznawczym. Co rzadko spotykane, nadawcą TV Regio jest nowa firma na rynku, Dynamic Media.

Toya nowe kanały HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał TV Regio jest dostępny dla wszystkich abonentów Toya posiadających odbiornik HD w pakiecie Wygodnym (na pozycji 51), zarówno poprzez odbiornik cyfrowy, jak i na komputerze, tablecie lub smartfonie w darmowej aplikacji Toya GO.
 

Nasz własny program lokalny TV Toya produkuje wiele interesujących pozycji o walorach poznawczych i uniwersalnym charakterze. Jednak są one dostępne jedynie dla abonentów sieci kablowej Toya i firm partnerskich. Ogromnie się cieszymy, że możemy wesprzeć ciekawą inicjatywę utworzenia ogólnopolskiej stacji zawierającej lokalne treści. Jesteśmy przekonani, że sprawy lokalne mają ogromną wagę nie tylko dla społeczności miejscowych, ale zainteresują także mieszkańców całego kraju. Podobne inicjatywy były już kilkakrotnie podejmowane bez powodzenia, wierzymy jednak, że tym razem będzie to sukces

– mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny Toya.

Po zmianach w ofercie Toya znajduje się 234 kanałów, a w aplikacji Toya GO - 138.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 890 zł Więcej...
reklama