reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Detektyw Murdoch” w sierpniu na Epic Drama

dodano: 2019-07-17 12:49 | aktualizacja: 2019-07-17 13:05
autor: Janusz Sulisz | źródło: Epic Drama

Epic Drama Endeavour: Sprawy młodego Morsa W sierpniu szczególnie polecamy kolejny sezon serialu „Detektyw Murdoch”Czy zawodowe relacje między posterunkowym Crabtree a dr Grace przejdą na poziom osobisty? Jaka przyszłość czeka Murdocha? Wszystkiego dowiecie się w kanale Epic Drama.

Detektyw Murdoch Epic Drama


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Detektyw Murdoch, sezon 5
Kolejna seria i kolejne skomplikowane śledztwa. Po zamordowaniu protestanckiego polityka — prawdopodobnie przez jego katolickich przeciwników — Murdoch musi działać bardzo ostrożnie. W grupie, której przewodzi przywódczyni laburzystów, Emma Goldman, detektyw poznaje młodego pisarza Jacka Londona, początkującego przemysłowca Henry'ego Forda, a nawet kilku anarchistów. Inspektor Breckenreid przeżywa osobisty dramat, kiedy wraz z Murdochem prowadzi śledztwo w sprawie próby zabójstwa śpiewaczki operowej. Murdoch z kolei odkrywa, że w Toronto pod fałszywym nazwiskiem pracuje jego dawna ukochana, Anna Fulford. Niestety na ich relację rzuca cień przestępcza działalność pewnego syndykatu zbrodni. Seria kończy się na przełomie XIX i XX w., kiedy detektywi badają przypadek domniemanych podróży w czasie. Czy Breckenreid przyjmie nową posadę w Ottawie i opuści wydział? Czy zawodowe relacje między posterunkowym Crabtree a dr Grace przejdą na poziom osobisty? Jaka przyszłość czeka Murdocha?

Najciekawsze informacje
W piątej serii „Detektywa Murdocha” pojawia się kilka ciekawych, nowych postaci, których pierwowzorami są historyczni wynalazcy i sławni ludzie. Murdoch w czasie swoich śledztw spotka między innymi swojego idola, Alexandra Grahama Bella, 
a także Henry'ego Forda, który stoi dopiero u progu wielkiej kariery.

Premiera: dni powszednie od poniedziałku 5 sierpnia, godz. 19:30


Wersal. Prawo krwi, sezon 3
Ludwik XIV ukarał już ludzi, którzy próbowali go otruć, i zwycięsko zakończył wojnę z Holandią: teraz nic już nie jest w stanie powstrzymać jego ambicji. Król chce powiększenia królestwa i władania całą Europą, ale marzenia mają swoją cenę. Nikt już nie chce płacić za ekstrawagancje władcy: wśród ludu narasta gniew, rewolucja jest coraz bliżej, Wersal nie gwarantuje bezpieczeństwa, a przed królem stoją nowe wyzwania. Za sprawą nowej faworyty królewskiej, Madame de Maintenon, Ludwik skłania się ku absolutyzmowi, co prowadzi do kolejnych konfliktów na królewskim dworze. Król nie może już znieść sprzeciwów ze strony ludu, protestantów, a nawet samego papieża. Tymczasem śledztwo Filipa w sprawie tajemniczego więźnia w masce sprowadza na Ludwika nowe niebezpieczeństwo.

Najciekawsze informacje
W trzeciej serii pojawią trzy nowe postaci, w które wcielą się Jenny Platt, Anthony Flanagan i Matthew McNulty. Wszyscy nowi bohaterowie odegrają ważną rolę w ostatnich latach życia króla Ludwika XIV.

Kontynuacja od niedzieli 4 sierpnia, godz. 21:00
 


Maraton tajemnic
Nasze zamiłowanie do dobrych kryminałów jest po prostu bezgraniczne! W sierpniu całe niedziele rezerwujemy dla Frankie, Phryne i Williama. Usiądźmy wygodnie, odprężmy się i zanurzmy w świat fascynujących spraw przedstawionych w serialach „Sprawy Frankie Drake”, „Zagadki kryminalne panny Fisher” i „Detektyw Murdoch”.

"Sprawy Frankie Drake"
"Zagadki kryminalne panny Fisher"
"Detektyw Murdoch"

W każdą niedzielę od 4 sierpnia, godz. 6:25


Wielkie kino
Przeoczyliście nasze sobotnie wieczory filmowe? Nic straconego, w sierpniu zaprezentujemy filmy najlepsze z najlepszych! 3 sierpnia zapraszamy na film „Wbrew regułom”, nakręcony na podstawie powieści Johna Irvinga. Bohaterem jest młody człowiek wychowany w sierocińcu, który próbuje znaleźć swoją drogę w dorosłym życiu i radzić sobie z porywami serca. 10 sierpnia zaprezentujemy „Wzgórze nadziei”, opowieść z czasów amerykańskiej wojny secesyjnej, w której ranny żołnierz wyrusza w niebezpieczną podróż, aby wrócić do domu, do swojej ukochanej. 17 sierpnia wyemitujemy „Niebezpieczny umysł”, komediowy thriller oparty na kultowej autobiografii Chucka Barrisa, producenta programów rozrywkowych, który był także zabójcą działającym na zlecenie CIA. Cykl zakończymy 31 sierpnia dramatem „Dobry agent”, luźno opartą na faktach historią współtwórcy CIA, Edwarda Wilsona.

"Wbrew regułom"
"Wzgórze nadziei"
"Niebezpieczny umysł"
"Dobry agent"

W każdą sobotę od 3 sierpnia, godz. 21:00


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...
reklama