reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe ukraińskie kanały dla milionów widzów za granicą

dodano: 2019-07-18 17:25
autor: RO | źródło: mediananny.com

Kartina TV Grupa medialna Media Group Ukraine powoli, ale pewnie wchodzi na rynek międzynarodowy. Komercyjny nadawca z Ukrainy zawarł kontrakt z największym operatorem platformy Kartina.TV na retransmisję międzynarodowych wersji krajowych stacji Ukraina i NLO TV. Konkretnie, to chodzi o ogłoszone dwa lata temu kanały Ukraine 1/Ukraine 2 i NLO TV 1/NLO TV 2.

telekanal_ukraina_600px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanały w pakiecie międzynarodowym z prawami na cały świat są oferowane w jakości HD całą dobę dla operatorów różnych dróg dystrybucyjnych (kablowych, satelitarnych, OTT).
 


Ukraine 1/Ukraine 2 proponują konsumentom 800 godzin treści rocznie, na które składają się ukraińskie seriale, filmy fabularne, dokumenty, programy społeczne i informacyjne. NLO TV 1/NLO TV 2 to co najmniej 400 godzin unikalnych audycji telewizyjnych rocznie (seriale komediowe i programy rozrywkowe, niezwykłe podróże, eksperymenty, zabawne anegdoty).

Promocja międzynarodowych kanałów to jeden ze strategicznych celów Media Group Ukraine. Partnerstwo z tak dużym międzynarodowym graczem, jakim jest Kartina.TV, otwiera przed nami wielkie perspektywy, ponieważ wielomilionowa widownia na całym świecie zapozna się z atrakcyjnymi treściami naszej grupy medialnej. Cieszymy się, że ukraińskie treści wychodzą za granicę i stają się bliższe widzom na całym świecie

- komentuje dyrektor departamentu dystrybucji płatnych kanałów w MGU, Aleksander Remezowskij.


Kartina.TV, jedna z większych platform OTT, liczy około 5 mln użytkowników w krajach Europy i Ameryki oraz w Izraelu i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Usługa jest dostępna w dowolnym miejscu na świecie, gdzie jest Internet.

Źródło: mediananny.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

179 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

139 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...
reklama