reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2019-08-26 - 2019-08-27 - 2019-08-28

Sport w polskiej TV 20.07.2019

dodano: 2019-07-19 11:04 | aktualizacja: 2019-07-20 18:35
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu International Champions Cup: Bayern Monachium – Real Madryt. Transmisje live z Premier League Asia Trophy tylko w Canal+ Sport



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

16:30 Żużel: Speedway of Nations, Togliatti:
Dzień 1
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Lech Poznań
Komentarz: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport

12:00 Piłka nożna: Premier League Asia Trophy:
West Ham United – Newcastle United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

14:30 Piłka nożna: Premier League Asia Trophy:
Manchester City – Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Grzegorz Mielcarski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Lech Poznań
Komentarz: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Korona Kielce
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Grzegorz Mielcarski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Lech Poznań
Komentarz: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski
 
Eleven Sports 1

02:00 Piłka nożna: Mecz Towarzyski: 
Liverpool FC – Borussia Dortmund
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 3

09:25 Wyścigi samochodowe: W Series, Assen:
Kwalifikacje
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

16:05 Wyścigi samochodowe: W Series, Assen:
Wyścig
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół
 
Eurosport 1

13:20 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
Etap 14
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

17:50 Szermierka: Mistrzostwa Świata, Budapeszt:
Zawody
Komentarz: Filip Jastrzębowski

20:20 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Wisła:
Konkurs drużynowy
 
Eurosport 2

09:45 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy juniorów, Borås:
Dzień 3

12:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy juniorów, Borås:
Dzień 3

16:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy juniorów, Borås:
Dzień 3

18:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy juniorów, Borås:
Dzień 3
 
nSport+

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Korona Kielce
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski
 
Polsat Sport Premium 1

13:30 Piłka nożna: International Champions Cup: 
Manchester United – Inter Mediolan
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

22:00 Piłka nożna: International Champions Cup:
SL Benfica – Chivas de Guadalajara
Komentarz: Filip Jastrzębski

00:00 Piłka nożna: International Champions Cup: 
Arsenal FC – ACF Fiorentina
Komentarz: Przemysław Iwańczyk

02:00 (so/nd) Piłka nożna: International Champions Cup: 
Bayern Monachium – Real Madryt
Komentarz: Roman Kołtoń
 
Polsat Sport

11:00 Piłka nożna plażowa: Kwalifikacje Mistrzostw Świata: 
Polska – Kazachstan
Komentarz: Piotr Przybysz, Krzysztof Kuchciak

15:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Londyn:
Dzień 1

22:00 Piłka nożna: International Champions Cup:
SL Benfica – Chivas de Guadalajara
Komentarz: Filip Jastrzębski

03:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Rafael dos Anjos – Leon Edwards
 
Polsat Sport Extra

04:30 Piłka nożna: Major League Soccer: 
LA Galaxy – Los Angeles FC
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

11:00 Tenis: WTA World Tour, Lozanna:
1/2 finału

13:30 Piłka nożna: International Champions Cup: 
Manchester United – Inter Mediolan
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

15:30 Golf: Turniej The Open:
Dzień 3
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

17:30 Tenis: ATP World Tour, Umag:
1/2 finału

19:30 Tenis: ATP World Tour, Umag:
1/2 finału

00:00 Piłka nożna: International Champions Cup: 
Arsenal FC – ACF Fiorentina
Komentarz: Przemysław Iwańczyk

02:00 (so/nd) Piłka nożna: International Champions Cup: 
Bayern Monachium – Real Madryt
Komentarz: Roman Kołtoń
 
Polsat Sport Fight

11:00 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: 
Hiszpania – Portugalia

11:22 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: 
Francja – Rumunia

11:44 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: 
Niemcy – Rosja

12:06 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: 
Anglia – Gruzja

12:28 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: 
Walia – Włochy

12:50 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: 
Irlandia – Polska

13:45 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: 
Francja – Portugalia

14:07 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: 
Hiszpania – Rumunia

14:29 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: 
Anglia – Rosja

14:51 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: 
Niemcy – Gruzja

15:13 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: 
Irlandia – Włochy

15:35 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: 
Walia – Polska

16:30 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: 
Francja – Hiszpania

16:52 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: 
Portugalia – Rumunia

17:14 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: 
Anglia – Niemcy

17:36 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: 
Rosja – Gruzja

17:58 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: 
Irlandia – Walia

18:20 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: 
Włochy – Polska
 
Polsat Sport News

11:07 Golf: Turniej The Open:
Dzień 3
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

13:30 Tenis: WTA World Tour, Lozanna:
1/2 finału

17:00 Golf: Turniej The Open:
Dzień 3
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 Golf: Turniej The Open:
Dzień 3
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

23:20 Triatlon: ITU World Series, Montreal:
Sprint kobiet

01:20 (so/nd) Triatlon: ITU World Series, Montreal:
Sprint mężczyzn
 
TVP 1

21:20 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Wisła:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek 
 
TVP Sport

08:20 Skoki do wody: Mistrzostwa Świata, Gwangju:
Trampolina 3 m synchronicznie pary mieszane
Komentarz: Jarosław Idzi, Jakub Puchow

13:35 Skoki do wody: Mistrzostwa Świata, Gwangju:
Wieża 10 m mężczyźni
Komentarz: Jarosław Idzi, Jakub Puchow

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Komentarz: Michał Zawacki, Andrzej Strejlau

20:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Wisła:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek 

22:00 Boks: Gala, Londyn: 
Dereck Chisora – Artur Szpilka
Komentarz: Piotr Jagiełło, Albert Sosnowski

23:00 Boks: Gala, Londyn: 
David Allen – David Price
Komentarz: Piotr Jagiełło, Albert Sosnowski

00:00 Boks: Gala, Londyn: 
Dillian Whyte – Oscar Rivas
Komentarz: Piotr Jagiełło, Albert Sosnowski

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: 
Siergiej Lipinets – John Molina Jr.
Komentarz: Bogusław Solecki

04:30 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: 
Yordenis Ugas – Omar Figueroa Jr.
Komentarz: Bogusław Solecki

05:30 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas:  
Keith Thurman – Manny Pacquiao
Komentarz: Bogusław Solecki

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

50 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...
reklama