Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu International Champions Cup:Bayern Monachium – Real Madryt. Transmisje live z Premier League Asia Trophy tylko w Canal+ Sport
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
16:30 Żużel: Speedway of Nations, Togliatti: Dzień 1
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński CANAL+ 4K Ultra HD
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Lech Poznań
Komentarz: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski CANAL+ Sport
12:00 Piłka nożna: Premier League Asia Trophy: West Ham United – Newcastle United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
14:30 Piłka nożna: Premier League Asia Trophy: Manchester City – Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Grzegorz Mielcarski
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Lech Poznań
Komentarz: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Korona Kielce
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Grzegorz Mielcarski
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Lech Poznań
Komentarz: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski Eleven Sports 1
02:00 Piłka nożna: Mecz Towarzyski: Liverpool FC – Borussia Dortmund
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 3
09:25 Wyścigi samochodowe: W Series, Assen: Kwalifikacje
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół
16:05 Wyścigi samochodowe: W Series, Assen: Wyścig
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół Eurosport 1
13:20 Kolarstwo szosowe: Tour de France: Etap 14
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski
17:50 Szermierka: Mistrzostwa Świata, Budapeszt: Zawody
Komentarz: Filip Jastrzębowski
20:20 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Wisła: Konkurs drużynowy Eurosport 2
09:45 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy juniorów, Borås: Dzień 3
12:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy juniorów, Borås: Dzień 3
16:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy juniorów, Borås: Dzień 3
18:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy juniorów, Borås: Dzień 3 nSport+
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Korona Kielce
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski Polsat Sport Premium 1
13:30 Piłka nożna: International Champions Cup: Manchester United – Inter Mediolan
Komentarz: Tomasz Włodarczyk
22:00 Piłka nożna: International Champions Cup: SL Benfica – Chivas de Guadalajara
Komentarz: Filip Jastrzębski
00:00 Piłka nożna: International Champions Cup: Arsenal FC – ACF Fiorentina
Komentarz: Przemysław Iwańczyk
02:00 (so/nd) Piłka nożna: International Champions Cup: Bayern Monachium – Real Madryt
Komentarz: Roman Kołtoń Polsat Sport
11:00 Piłka nożna plażowa: Kwalifikacje Mistrzostw Świata: Polska– Kazachstan
Komentarz: Piotr Przybysz, Krzysztof Kuchciak
15:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Londyn: Dzień 1
22:00 Piłka nożna: International Champions Cup: SL Benfica – Chivas de Guadalajara
Komentarz: Filip Jastrzębski
03:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: Rafael dos Anjos – Leon Edwards Polsat Sport Extra
04:30 Piłka nożna: Major League Soccer: LA Galaxy – Los Angeles FC
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk
11:00 Tenis: WTA World Tour, Lozanna: 1/2 finału
13:30 Piłka nożna: International Champions Cup: Manchester United – Inter Mediolan
Komentarz: Tomasz Włodarczyk
15:30 Golf: Turniej The Open: Dzień 3
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
17:30 Tenis: ATP World Tour, Umag: 1/2 finału
19:30 Tenis: ATP World Tour, Umag: 1/2 finału
00:00 Piłka nożna: International Champions Cup: Arsenal FC – ACF Fiorentina
Komentarz: Przemysław Iwańczyk
02:00 (so/nd) Piłka nożna: International Champions Cup: Bayern Monachium – Real Madryt
Komentarz: Roman Kołtoń Polsat Sport Fight
11:00 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: Hiszpania – Portugalia
11:22 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: Francja – Rumunia
11:44 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: Niemcy – Rosja
12:06 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: Anglia – Gruzja
12:28 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: Walia – Włochy
12:50 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: Irlandia –Polska
13:45 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: Francja – Portugalia
14:07 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: Hiszpania – Rumunia
14:29 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: Anglia – Rosja
14:51 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: Niemcy – Gruzja
15:13 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: Irlandia – Włochy
15:35 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: Walia –Polska
16:30 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: Francja – Hiszpania
16:52 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: Portugalia – Rumunia
17:14 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: Anglia – Niemcy
17:36 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: Rosja – Gruzja
17:58 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: Irlandia – Walia
18:20 Rugby: Rugby Europe Sevens Grand Prix Series: Włochy –Polska Polsat Sport News
11:07 Golf: Turniej The Open: Dzień 3
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
13:30 Tenis: WTA World Tour, Lozanna: 1/2 finału
17:00 Golf: Turniej The Open: Dzień 3
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
19:00 Golf: Turniej The Open: Dzień 3
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
23:20 Triatlon: ITU World Series, Montreal: Sprint kobiet
01:20 (so/nd) Triatlon: ITU World Series, Montreal: Sprint mężczyzn TVP 1
21:20 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Wisła: Konkurs drużynowy
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek TVP Sport
08:20 Skoki do wody: Mistrzostwa Świata, Gwangju: Trampolina 3 m synchronicznie pary mieszane
Komentarz: Jarosław Idzi, Jakub Puchow
13:35 Skoki do wody: Mistrzostwa Świata, Gwangju: Wieża 10 m mężczyźni
Komentarz: Jarosław Idzi, Jakub Puchow
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Komentarz: Michał Zawacki, Andrzej Strejlau
20:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Wisła: Konkurs drużynowy
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek
22:00 Boks: Gala, Londyn: Dereck Chisora –Artur Szpilka
Komentarz: Piotr Jagiełło, Albert Sosnowski
23:00 Boks: Gala, Londyn: David Allen – David Price
Komentarz: Piotr Jagiełło, Albert Sosnowski
00:00 Boks: Gala, Londyn: Dillian Whyte – Oscar Rivas
Komentarz: Piotr Jagiełło, Albert Sosnowski
03:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: Siergiej Lipinets – John Molina Jr.
Komentarz: Bogusław Solecki
04:30 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: Yordenis Ugas – Omar Figueroa Jr.
Komentarz: Bogusław Solecki
05:30 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: Keith Thurman – Manny Pacquiao
Komentarz: Bogusław Solecki
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.