reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Brat Macieja Kota ekspertem Eurosportu

dodano: 2019-07-19 11:04 | aktualizacja: 2019-07-19 15:41
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Eurosport

Skoki narciarskie Eurosport Eurosport rozpoczął współpracę z Jakubem Kotem, byłym skoczkiem narciarskim i bratem reprezentanta Polski Macieja Kota. Jakub Kot będzie stałym ekspertem Eurosportu przy transmisjach skoków narciarskich. Na antenie pojawi się już w sobotę i niedzielę przy okazji relacji na żywo z inaugurujących Letnie Grand Prix w skokach narciarskich konkursów w Wiśle.

Jakub Kot ekspert Eurosport skoki narciarskie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach nawiązanej współpracy z Eurosportem, Jakub Kot będzie ekspertem w relacjach ze studia towarzyszących transmisjom zawodów w skokach narciarskich. Na antenie pojawi się już w najbliższy weekend podczas inaugurujących cykl Letniego Grand Prix konkursów na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle. Sobotnia (20.07) transmisja rywalizacji drużynowej rozpocznie się o 20:20 w Eurosporcie 1. Niedzielne (21.07) zawody indywidualne pokaże Eurosport 2 – start o 17:15.

Kot będzie także współpracował ze stacją przy produkcji formatów internetowych, publikowanych na stronie eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych Eurosportu: Facebooku, YouTube i Instagramie.
 

– Skoki narciarskie są od zawsze moją pasją, a od lat także moją pracą i bardzo się cieszę, że będę mógł ją wykonywać w świetnym zespole Eurosportu. Ta stacja od lat oferuje najszersze w Polsce transmisje mojej ukochanej dyscypliny, pokazując nie tylko konkursy, ale także kwalifikacje. Bardzo podobają mi się także plany produkcji internetowych, dzięki którym będą miał szansę pokazać skoki narciarskie z nieco innej perspektywy – powiedział Jakub Kot.

Jakub Kot był obok Tomasza Sikory głównym ekspertem Eurosportu podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang 2018. Współpracował ze stacją także w sezonie Pucharu Świata 2017/18, gdy pojawiał się w studiach podczas wybranych relacji z zawodów skoków narciarskich. Były skoczek znany jest z merytorycznych i celnych uwag, błyskotliwych analiz oraz bezpośredniego stylu, co zaskarbiło mu sympatię kibiców.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

325 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS 5/8

Multiswitch Opticum 5/8 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

170 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2020 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2020 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama