reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mix w Plusie: idealna oferta dla dziecka

dodano: 2019-07-20 11:49
autor: Jan Borejko | źródło: Polkomtel

Plus-MIX-oferta-na-kartę-pokomtel-360px.jpg Abonament, oferta na kartę czy może Mix? Polkomtel twierdzi, że jednak Mix! Jest to oferta na doładowania z telefonem już od złotówki, a to wszystko bez rat i rachunków. Z Mixem w Plusie dziecko uczy się gospodarowania dostępnymi środkami, a rodzice mogą mieć kontrolę nad wydatkami na telefon.

Plus Polkomtel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mix w Plusie – idealna oferta dla Twojego dziecka

Jeśli dziecko jest już na tyle dojrzałe, aby otrzymać swój pierwszy telefon, warto przeanalizować dostępne na rynku oferty, porównać ich wady i zalety i w efekcie wybrać najwłaściwszą. Na rynku możliwy jest wybór spośród ofert: abonamentowych, na kartę lub MIX . Najbardziej znane są abonament oraz oferta na kartę.

Abonament daje swobodę korzystania z usługi telekomunikacyjnej bez obawy, że brak środków na koncie uniemożliwi zrealizowanie połączenia. Taka swoboda niesie jednak za sobą ryzyko niemiłej niespodzianki na rachunku – nie ma tu bowiem gwarancji braku naliczenia dodatkowych, ponad abonamentowych opłat. Do oferty abonamentowej można dobrać smartfon w jednorazowej rynkowej cenie lub na raty. To komfortowa opcja, ale czy na pewno młodszy użytkownik potrzebuje, aż tak zaawansowanego rozwiązania? Jeśli nie, to warto zastanowić się nad alternatywą, nieco tańszą i jednocześnie dającą możliwość kontrolowania wydatków.

Na pewno wymaganie kontroli wydatków na telefon spełnia oferta na kartę, bo dziecko nie wyda więcej środków niż dostępne na koncie, a rodzic  zasila konto tak często jak chcesz. Jest więc pełna kontrola nad wydatkami na telefon.

Rozwinięciem oferty na kartę jest Mix – tu również dziecko skorzysta z usług do wysokości środków na koncie, ale dodatkowo do oferty otrzyma wymarzony smartfon! Smartfony w Mix można kupić w jednorazowej opłacie już od 1 zł, tak więc sprzęt nie wymaga spłaty rat lub ponoszenia kosztu zakupu telefonu w rynkowej cenie na start.

Przykładowo decydując się na ofertę MIX 30 Elastyczna w Plusie, otrzymuje się telefon Samsung Galaxy A10 za jedyne 139 zł na start, z pakietem usług przyznawanym po każdym doładowaniu.

W ramach pakietu:
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci,
  • nielimitowane rozmowy w Plusie,
  • 200 minut rozmów do innych sieci,
  • 2 GB Internetu.

Samsung Galaxy A10 za 136 zł i pakiet usług co miesiąc, otrzymuje się w zamian za zobowiązanie dokonania zasilenia konta: po 30 zł przez 12 miesięcy a następnie 60 zł przez kolejnych 12 miesięcy. Kwotę 30 zł utrzymasz wydłużając liczbę wymaganych zasileń łącznie do 36 miesięcy, a im częściej zasilisz konto wymaganą kwotą tym szybciej Twoje zobowiązanie wygaśnie.

W Mix Plusa oprócz powyższego przykładowego wariantu zobowiązania 30 zł/60 zł  istnieje możliwość wyboru oferty Elastycznej w wariantach 40 zł/80 zł oraz 50 zł/100 zł. Im wyższe zobowiązanie tym niższa cena smartfonu, a  pakiety usług większe. 

Nie trzeba się długo zastanawiać, by stwierdzić, że MIX w Plusie to idealne rozwiązanie dla dziecka. Jako rodzic będziesz mieć pełną kontrolę nad wydatkami swojego dziecka i nie będziesz musiał nadwyrężać swojego domowego budżetu, płacąc z góry określonej kwoty za telefon. Wybierając MIX w Plusie dostaniesz nowy smartfon w promocyjnej cenie, który z pewnością spełni oczekiwania młodego użytkownika.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Plus


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...