reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

DW uruchamia turecki program informacyjny

dodano: 2019-07-21 10:22
autor: RO | źródło: infosat.de

Deutsche Welle Niemiecki nadawca Deutsche Welle uruchomi nowy turecki program informacyjny DW Haber. Start nastąpi już w poniedziałek, 22 lipca br.. Program ma być nadawany na żywo przez platformy społecznościowe Periscope i YouTube.

Deutsche_welle_logo_2018_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sukces kanału w języku tureckim +90 w YouTube, produkowanego przez Deutsche Welle we współpracy z BBC World Service, France 24 i Voice of America (VoA), który przyciągnął ponad 100 tys. abonentów w trzy miesiące po premierze, świadczy o potrzebie wiarygodnych informacji dla tureckiego społeczeństwa.

DW Haber, transmitowany bezpośrednio ze studia w Bonn, zapewni użytkownikom z Turcji i spoza kraju podsumowanie najważniejszych wydarzeń politycznych na świecie, a także informacji z Turcji i Niemiec. Program ma również nadawać na stronie internetowej dw.com/tr.

Nadajemy o 17:30 według czasu w Stambule, co daje nam dużą szansę dotarcia do wielu użytkowników urządzeń mobilnych w Turcji. Wówczas wielu ludzi jest w drodze do domu z pracy, a my dostarczamy im informacje o najważniejszych tematach dnia

- powiedział turecki redaktor DW, Erkan Arikan.

Dzisiaj treści Deutsche Welle są nadawane w 30 językach, w tym również po polsku. Niemiecki nadawca obsługuje również linearne kanały telewizyjne DW English, DW Deutsch, DW Español i DW Arabia. Ten pierwszy transmitowany dla całej Europy z pozycji orbitalnych 13°E i 19,2°E.

Źródło: infosat.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...
reklama