reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

DW uruchamia turecki program informacyjny

dodano: 2019-07-21 10:22
autor: RO | źródło: infosat.de

Deutsche Welle Niemiecki nadawca Deutsche Welle uruchomi nowy turecki program informacyjny DW Haber. Start nastąpi już w poniedziałek, 22 lipca br.. Program ma być nadawany na żywo przez platformy społecznościowe Periscope i YouTube.

Deutsche_welle_logo_2018_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sukces kanału w języku tureckim +90 w YouTube, produkowanego przez Deutsche Welle we współpracy z BBC World Service, France 24 i Voice of America (VoA), który przyciągnął ponad 100 tys. abonentów w trzy miesiące po premierze, świadczy o potrzebie wiarygodnych informacji dla tureckiego społeczeństwa.

DW Haber, transmitowany bezpośrednio ze studia w Bonn, zapewni użytkownikom z Turcji i spoza kraju podsumowanie najważniejszych wydarzeń politycznych na świecie, a także informacji z Turcji i Niemiec. Program ma również nadawać na stronie internetowej dw.com/tr.

Nadajemy o 17:30 według czasu w Stambule, co daje nam dużą szansę dotarcia do wielu użytkowników urządzeń mobilnych w Turcji. Wówczas wielu ludzi jest w drodze do domu z pracy, a my dostarczamy im informacje o najważniejszych tematach dnia

- powiedział turecki redaktor DW, Erkan Arikan.

Dzisiaj treści Deutsche Welle są nadawane w 30 językach, w tym również po polsku. Niemiecki nadawca obsługuje również linearne kanały telewizyjne DW English, DW Deutsch, DW Español i DW Arabia. Ten pierwszy transmitowany dla całej Europy z pozycji orbitalnych 13°E i 19,2°E.

Źródło: infosat.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama