reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Współtwórca Kwartał 95 anonsuje nowy kanał TV

dodano: 2019-07-21 12:14
autor: RO | źródło: telekritika.ua

Kwartał 95 Siergiej Szefir, pierwszy doradca prezydenta Ukrainy, Wołodymyra Zełenskiego, ogłosił utworzenie kanału informacyjno-rozrywkowego dla widzów zarówno na Ukrainie, jak i pobliskiej zagranicy. Najnowszy projekt ma nadawać z satelity lub wyłącznie w Internecie.

Kwartał 95


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oferta planowanego kanału ma obejmować wiadomości, seriale i programy rozrywkowe. W wywiadzie nie wspomniano o międzynarodowym kanale UATV, podlegającym Ministerstwu Polityki Informacyjnej – agencji, którą prezydent planuje zlikwidować.

Pracujemy nad stworzeniem kanału, który byłby silny informacyjnie. To będzie albo platforma internetowa, albo kanał satelitarny. Obecnie przegrywamy informacyjnie nie tylko w Rosji, ale także wewnątrz kraju

- mówi Siergiej Szefir.

Siergiej Szefir jest współtwórcą firmy produkcyjnej Zełenskiego Studio Kwartał 95, słynącej z produkcji kabaretów, koncertów i seriali. Popularność treści jest tak duża, że przyczyniła się do uruchomienia we współpracy z 1+1 Media oddzielnego kanału rozrywkowego Kwartał TV.

Źródło: telekritika.ua

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

Kabel AnkaSat ANK SK-CU G120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU G120...

2 zł Więcej...
reklama