reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Współtwórca Kwartał 95 anonsuje nowy kanał TV

dodano: 2019-07-21 12:14
autor: RO | źródło: telekritika.ua

Kwartał 95 Siergiej Szefir, pierwszy doradca prezydenta Ukrainy, Wołodymyra Zełenskiego, ogłosił utworzenie kanału informacyjno-rozrywkowego dla widzów zarówno na Ukrainie, jak i pobliskiej zagranicy. Najnowszy projekt ma nadawać z satelity lub wyłącznie w Internecie.

Kwartał 95


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oferta planowanego kanału ma obejmować wiadomości, seriale i programy rozrywkowe. W wywiadzie nie wspomniano o międzynarodowym kanale UATV, podlegającym Ministerstwu Polityki Informacyjnej – agencji, którą prezydent planuje zlikwidować.

Pracujemy nad stworzeniem kanału, który byłby silny informacyjnie. To będzie albo platforma internetowa, albo kanał satelitarny. Obecnie przegrywamy informacyjnie nie tylko w Rosji, ale także wewnątrz kraju

- mówi Siergiej Szefir.

Siergiej Szefir jest współtwórcą firmy produkcyjnej Zełenskiego Studio Kwartał 95, słynącej z produkcji kabaretów, koncertów i seriali. Popularność treści jest tak duża, że przyczyniła się do uruchomienia we współpracy z 1+1 Media oddzielnego kanału rozrywkowego Kwartał TV.

Źródło: telekritika.ua 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 890 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

849 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X - odbiornik UHD 4K...

509 zł Więcej...
reklama