reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy kanał w Polsce - Man City for TV

dodano: 2019-07-20 12:52
autor: Janusz Sulisz | źródło: mancity.com

ManCityTV-Manchester-City-telewizja-360px.jpg Kanał Man City for TV oferuje dostęp do wszystkich treści piłkarskiej drużyny Manchester City. Można go oglądać na telewizorze za jedyne 1,99 GBP/miesięcznie i co najważniejsze jest to możliwe także w Polsce. Oprócz tego jest też dostęp do treści Premium, bo o tym mowa - jest to możliwe w 39 krajach na całym świecie, w tym w Polsce! Co można zobaczyć w Man City for TV?

ManCityTV-Manchester-City-telewizja-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Man City for TV pokazuje:
  • Wybrane mecze towarzyskie męskiej drużyny przed sezonem, dodatkowo mecze drużyny kobiecej Man City oraz akademii piłkarskiej
  • Pełne powtórki meczowe w ciągu 24 godzin od ostatniego gwizdka
  • Ekskluzywne produkcje CityTV
  • Dostęp do zarchiwizowanych meczów z kluczowych momentów w historii klubu Manchester City
  • Najważniejsze wydarzenia, wywiady i konferencje prasowe

Gdzie jest dostępny Man City for TV?

Man City for TV jest dostępny za darmo na wybranych urządzeniach podłączonych do sieci, w tym Apple TV, Roku i Amazon Fire TV Stick. Obecnie jest również dostępna na telewizorach LG i Sony, a wkrótce pojawi się więcej kompatybilnych platform.
Na razie nie ma mowy, aby kanał Man City for TV pojawił się z satelity.

Treści premium są dostępne za jedyne 1,99 GBP miesięcznie, a wszyscy użytkownicy mogą wypróbować Man City for TV za darmo podczas 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego bez opłat, przed podjęciem decyzji o miesięcznych opłatach w wysokości 1,99 funta.

Man City for TV jest darmowy (w sieci) i zawiera najnowsze filmy z CityTV. Treści Premium są już płatne. Umowa na płatną część kanału może zostać anulowana w dowolnym momencie.

Treści Premium są obecnie dostępne w 39 krajach na całym świecie:

Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Indie, Indonezja, Irlandia, Włochy, Japonia, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta , Meksyk, Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Singapur, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i Wietnam.

Niestety, użytkownicy w innych krajach nie będą mieli dostępu do treści Premium po 30-dniowej bezpłatnej wersji próbnej, jednak to będzie się zmieniać.

Do odtwarzania zawartości w standardowej rozdzielczości wymagana jest minimalna prędkość 0,5 MB, ale zdecydowanie zalecana jest wyższa prędkość w celu uzyskania optymalnego obrazu. Odtwarzanie w wysokiej rozdzielczości wymaga połączenia 5 MB.

Aby korzystać z aplikacji wystarczy zarejestrować się lub utworzyć konto Cityzens, gdy ktoś chce subskrybować treści Premium. 


Strona domowa kanału.
 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap HDR1000

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

700 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A ceglasta

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...
reklama