reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy kanał w Polsce - Man City for TV

dodano: 2019-07-20 12:52
autor: Janusz Sulisz | źródło: mancity.com

ManCityTV-Manchester-City-telewizja-360px.jpg Kanał Man City for TV oferuje dostęp do wszystkich treści piłkarskiej drużyny Manchester City. Można go oglądać na telewizorze za jedyne 1,99 GBP/miesięcznie i co najważniejsze jest to możliwe także w Polsce. Oprócz tego jest też dostęp do treści Premium, bo o tym mowa - jest to możliwe w 39 krajach na całym świecie, w tym w Polsce! Co można zobaczyć w Man City for TV?

ManCityTV-Manchester-City-telewizja-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Man City for TV pokazuje:
  • Wybrane mecze towarzyskie męskiej drużyny przed sezonem, dodatkowo mecze drużyny kobiecej Man City oraz akademii piłkarskiej
  • Pełne powtórki meczowe w ciągu 24 godzin od ostatniego gwizdka
  • Ekskluzywne produkcje CityTV
  • Dostęp do zarchiwizowanych meczów z kluczowych momentów w historii klubu Manchester City
  • Najważniejsze wydarzenia, wywiady i konferencje prasowe

Gdzie jest dostępny Man City for TV?

Man City for TV jest dostępny za darmo na wybranych urządzeniach podłączonych do sieci, w tym Apple TV, Roku i Amazon Fire TV Stick. Obecnie jest również dostępna na telewizorach LG i Sony, a wkrótce pojawi się więcej kompatybilnych platform.
Na razie nie ma mowy, aby kanał Man City for TV pojawił się z satelity.

Treści premium są dostępne za jedyne 1,99 GBP miesięcznie, a wszyscy użytkownicy mogą wypróbować Man City for TV za darmo podczas 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego bez opłat, przed podjęciem decyzji o miesięcznych opłatach w wysokości 1,99 funta.

Man City for TV jest darmowy (w sieci) i zawiera najnowsze filmy z CityTV. Treści Premium są już płatne. Umowa na płatną część kanału może zostać anulowana w dowolnym momencie.

Treści Premium są obecnie dostępne w 39 krajach na całym świecie:

Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Indie, Indonezja, Irlandia, Włochy, Japonia, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta , Meksyk, Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Singapur, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i Wietnam.

Niestety, użytkownicy w innych krajach nie będą mieli dostępu do treści Premium po 30-dniowej bezpłatnej wersji próbnej, jednak to będzie się zmieniać.

Do odtwarzania zawartości w standardowej rozdzielczości wymagana jest minimalna prędkość 0,5 MB, ale zdecydowanie zalecana jest wyższa prędkość w celu uzyskania optymalnego obrazu. Odtwarzanie w wysokiej rozdzielczości wymaga połączenia 5 MB.

Aby korzystać z aplikacji wystarczy zarejestrować się lub utworzyć konto Cityzens, gdy ktoś chce subskrybować treści Premium. 


Strona domowa kanału.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV + Gogle + LCD

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

569 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

429 zł Więcej...
reklama