reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

FOX ujawnia datę premiery 10. sezonu „The Walking Dead” [wideo]

dodano: 2019-07-19 23:00 | aktualizacja: 2019-07-22 11:48
autor: Janusz Sulisz | źródło: FOX

The Walking Dead 10 TWD FOX plakat Od dzisiaj fani „The Walking Dead” mogą spać spokojnie, bo San Diego Comic Con przynosi im same dobre wiadomości! Właśnie ogłoszono datę premiery 10. sezonu „The Walking Dead”. Widzowie będą mogli cieszyć się nową odsłoną już 7 października o godz. 22:00 na kanale FOX! Apetyt zaostrza jeszcze bardziej pierwsza polska zapowiedź wideo.

10. sezonu The Walking Dead FOX


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Najnowszy sezon może być dla fanów „The Walking Dead” nie lada zagadką. Czego można spodziewać się po odcinkach 10. sezonu?
Angela Kang już od jakiegoś czasu zapowiadała, że widzowie będą musieli przygotować się na przeskok czasowy. Nadal jednak nie wiadomo, jak długi czas minął od zakończenia wydarzeń z sezonu 9.

W nowych odcinkach widzowie dowiedzą się prawdopodobnie, do kogo należał tajemniczy głos z radia. Czy bohaterowie muszą obawiać się kolejnego niebezpieczeństwa? Jedno jest pewne - Angela Kang zapowiedziała, że w „The Walking Dead” pojawią się rzeczy, które dotąd nigdy nie były pokazywane na ekranie.

Widzowie będą mogli śledzić również kontynuację wątku odkupienia win przez Negana (Jeffrey Dean), jednak żaden z twórców nadal nie zdradza, co się wydarzy i jakie działania podejmie...  

W 10. sezonie będzie można spodziewać się także konfrontacji z Szeptaczami, która będzie miała szansę przerodzić się w coś dużo gorszego. Jak jednak się wygrać z kimś, kto nie żyje w stałym miejscu, tylko cały czas migruje? Ten konflikt może przybrać zupełnie inne oblicze niż wszystkie dotychczasowe spory.  
 

 
Angela Kang zdradza również, że w 10. sezonie bardzo ważną rolę odegrają płomienie. Kto i czego powinien się bać?

Na wszystkie mrożące krew w żyłach pytania będzie można znaleźć odpowiedź już 7 października o godzinie 22:00 na FOX!


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 640 zł Więcej...

LNB Single BEST HG 101 Ultra Black 0,1dB

Najwyższej jakości konwerter Universal Single LNB o współczynniku szumów 0,1...

35 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

849 zł Więcej...
reklama