reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Tydzień z rekinami” w Discovery i Travel Channel

dodano: 2019-07-25 17:15
autor: Jan Borejko | źródło: Discovery TVN

„Tydzień z rekinami” w Discovery i Travel Channel Shark Week 2019 to najbardziej ekstremalna wakacyjna premiera! Tym razem programy o tych niesamowitych stworzeniach pojawią się aż na dwóch kanałach: Discovery Channel oraz Travel Channel. Przez cały tydzień – od 12 do 18 sierpnia – widzowie zobaczą łącznie ponad 20 godzin emocjonujących nagrań o tych przepięknych, a zarazem śmiertelnie niebezpiecznych morskich drapieżnikach.

„Tydzień z rekinami” w Discovery i Travel Channel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podwodny świat jest nadal owiany tajemnicą. Poszukiwanie prawdy o życiu rekinów jest jedną z najdłuższych tradycji Discovery Channel. W tym celu stacja współpracuje ze znanymi biologami morskimi oraz instytucjami naukowymi na całym świecie. Dzięki temu już od ponad 30 lat pokazuje na swojej antenie różne aspekty życia tego fascynującego gatunku.

W tym roku do podróży w głąb oceanów przyłącza się także kanał Travel Channel!

„Tydzień z rekinami” na antenie Discovery Channel będzie trwał od 12 do 18 sierpnia. Przez siedem dni stacja pokaże najciekawsze programy o tych drapieżnych rybach. Znany i lubiany Josh Gates zabierze widzów na „Wyprawę w nieznane” w poszukiwaniu skamielin Megalodona, czyli prehistorycznego rekina. „Rekiny w sieci: krwawe polowanie” podsumuje najważniejsze wydarzenia ostatniego roku, w których te niebezpieczne stworzenia odgrywały główne role – w programie m.in. najpopularniejsze filmy viralowe, najczęściej komentowane doniesienia prasowe oraz najnowsze odkrycia naukowe. Natomiast w „Na tropie zaginionych rekinów” badacz Forrest Galante zanurzy się w wody Malediwów, aby sprawdzić, czy mały i krępy rekin Pondicherry faktycznie wyginął. Te i inne propozycje na antenie Discovery Channel od 12 sierpnia codziennie o godzinie 17:00!
 

To nie wszystko! Również w Travel Channel czekają na widzów przyprawiające o dreszczyk emocji propozycje programowe. W weekend 17 i 18 sierpnia zapraszamy na spotkanie m.in. z „Pogromcami rekinów. Kolejne starcie”. Co może prowokować ataki tych zwierząt? Jakie sytuacje są dla ludzi naprawdę niebezpieczne? Sprawdzą to Paul DeGelder, Mike Dornellas, Nick Lebeouf oraz Jamin Martinelli! Jest jedno miejsce na Ziemi, uważane jest za najbardziej niebezpieczne ze względu na ataki rekinów. Z pomocą Dr. Craiga O'Connella zgłębimy ten temat i poznamy wszystkie „Tajemnice Wyspy Rekinów”!

Firma Discovery cały czas prowadzi działania, które mają na celu ochronę tych fascynujących stworzeń. Po raz kolejny nadawca został partnerem Fundacji Oceana – stowarzyszenia, które działa m.in. na rzecz zwalczania handlu płetwami rekinów. W wyniku tego niebezpiecznego procederu rocznie aż 73 milionów osobników traci życie. Discovery łączy siły także z Ocean Conservancy, pomagając w czyszczeniu plaż i śródlądowych dróg wodnych. Co roku ponad 8 milionów ton plastiku trafia do mórz i oceanów na całym świecie. Aby zimniejszych zanieczyszczania nie biodegradowalnymi odpadami fundacja zorganizowała globalną akcję o nazwie „International Coastal Cleanup”. Na stronie www.signuptocleanup.org można znaleźć listę wydarzeń, zapisać się na sprzątanie swojej okolicy lub zgłosić własną akcję.


„Tydzień z rekinami” na Discovery Channel, 12-18 sierpnia, godz. 17:00

Poniedziałek: „Wyprawa w nieznane: megalodon”
Wtorek: „Oszukać zmysły rekina”
Środa: „Rekiny z Norfolk”
Czwartek: „Rekiny w sieci: krwawe polowanie”
Piątek: „Skazani na pożarcie 2”
Sobota: „Na tropie zaginionych rekinów”
Niedziela: „Rekin Mako 3

„Weekend z rekinami” na Travel Channel, 17-18 sierpnia, godz. 10.50

Sobota: „Tajemnice Wyspy Rekinów”oraz „Rekiny w sieci”
Niedziela: „Pogromcy rekinów. Kolejne starcie” oraz „Rekin biały powraca”


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

LNB Octo Fuba DEK 817 LTE

Markowy konwerter 8-wyjściowy Fuba to najwyższej jakości urządzenia tego typu...

265 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...