reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

27-29.07 Polsat Sport: derby, finały i kwalifikacje

dodano: 2019-07-27 02:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 27-28 lipca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: mecz towarzyski siatkarzy, mecz towarzyski piłkarzy, piłka nożna plażowa, International Champions Cup, Rakuten Cup, Fortuna: Liga, Fortuna 1. Liga, 2. Bundesliga, Major League Soccer (MLS), Ultimate Fighting Championship (UFC), Nice 1. Liga Żużlowa, Formuła 1, Porsche Mobil 1 Supercup, lekkoatletyka - Gwiazdy na Warszawskich Fontannach 2019, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship i League of Legends - Ultraliga.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat Viasat History, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: mecz towarzyski siatkarzy (więcej tutaj), mecz towarzyski piłkarzy (więcej tutaj), piłka nożna plażowa (więcej tutaj), International Champions Cup (więcej tutaj), Rakuten Cup (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Porsche Mobil 1 Supercup (więcej tutaj), lekkoatletyka - Gwiazdy na Warszawskich Fontannach 2019, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj).

Plan emisji:

27 lipca (sobota)

6:00 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

7:00 Polsat Sport Fight, KSW47

7:00 Eleven Sports 1, Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn

9:00 Eleven Sports 3, Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:30 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

11:00 Polsat Sport, Rakuten Cup: FC Barcelona - Vissel Kobe

11:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Gstaad: 1. półfinał gry pojedynczej

11:00 Eleven Sports 1, „GP Confidential” - magazyn

11:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Niemiec: 3. sesja treningowa
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

13:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Gstaad: 2. półfinał gry pojedynczej

13:00 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn

13:00 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: SG Dynamo Drezno - FC Norymberga
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

13:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Hamburgu: 1. półfinał gry pojedynczej

13:45 Ipla, piłka nożna plażowa, turniej kwalifikacyjny do mistrzostw świata, mecz o miejsca 7. i 8.: Azerbejdżan - Polska

14:00  Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Niemiec: sesja kwalifikacyjna
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

15:00 Polsat Sport News, piłka nożna plażowa, turniej kwalifikacyjny do mistrzostw świata: mecz o miejsca 5. i 6.

15:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: VfL Osnabrück - 1. FC Heidenheim
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

15:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Hamburgu: 2. półfinał gry pojedynczej

16:00 Polsat Sport, mecz towarzyski siatkarzy: Polska - Holandia

16:15 Polsat Sport News, piłka nożna plażowa, turniej kwalifikacyjny do mistrzostw świata: mecz o miejsca 3. i 4.

16:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

17:30 Polsat Sport News, piłka nożna plażowa, turniej kwalifikacyjny do mistrzostw świata: finał

17:45 Polsat Sport Extra, Fortuna 1. Liga: Radomiak Radom - GKS Tychy

19:00 Polsat Sport News, piłka nożna plażowa, turniej kwalifikacyjny do mistrzostw świata: ceremonia dekoracji

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Eleven Sports 1, Nice 1. Liga Żużlowa: Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
komentują: Piotr Olkowicz i Marcin Kuźbicki

21:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Atlancie: 1. półfinał gry pojedynczej

22:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:00 Polsat Sport Extra, Porsche Mobil 1 Supercup, wyścig w Hockenheim: sesja kwalifikacyjna

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 27 na 28 lipca (z soboty na niedzielę)

1:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Atlancie: 2. półfinał gry pojedynczej

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

2:00 Polsat Sport Extra, Major League Soccer (MLS): Chicago Fire - D.C. United Waszyngton

4:00 Polsat Sport, UFC240

28 lipca (niedziela)

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

11:20 Polsat Sport Extra, Porsche Mobil 1 Supercup: wyścig w Hockenheim

11:30 Polsat Sport, „Atleci” - magazyn

11:30 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Gstaad: finał gry pojedynczej

12:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Hamburgu: finał gry pojedynczej

13:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: Hamburger SV Hamburg - SV Darmstadt 98
komentują: Julian Kowalski i Mateusz Majak

13:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Niemiec: parada kierowców
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

14:10 w Eleven Sports 1 i 15:05 w TVP Sport, Formuła 1, Grand Prix Niemiec: wyścig
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica (w Eleven Sports 1)

14:25 Polsat Sport, Nice 1. Liga Żużlowa: Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski

15:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: SSV Jahn Regensburg Ratyzbona - VfL Bochum
komentują: Sebastian Chabiniak i Marcin Gazda

16:10 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

16:30 Polsat Sport, mecz towarzyski siatkarzy: Polska - Holandia

16:30 Polsat Sport Extra, lekkoatletyka: Gwiazdy na Warszawskich Fontannach 2019

16:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

17:55 Eleven Sports 1, mecz towarzyski piłkarzy: Liverpool FC - SSC Napoli Neapol
komentują: Mateusz Święcicki i Dominik Guziak

19:00 Polsat Sport News, Fortuna: Liga: SK Slavia Praga - SK Sigma Ołomuniec

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

21:00 Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1, International Champions Cup: AC Milan Mediolan - SL Benfica Lizbona

21:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Atlancie: finał gry pojedynczej

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 28 na 29 lipca (z niedzieli na poniedziałek)

0:15 Polsat Viasat History, „Gladiatorzy: zaginione miasto” - film dokumentalny

1:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...

Stojak gięty balkonowy 50cm uniwersalny

Stojak balkonowy gięty z 2 cybantami

30 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 149 zł Więcej...
reklama