reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Będzie dekoder OTT dla TVP?

dodano: 2019-07-30 22:25
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Dziennik Gazeta Prawna/telko.in/satkurier.pl

TVP Telewizja Polska siedziba Woronicza Jak informuje „Dziennik Gazeta Prawna”, Telewizja Polska będzie świadczyć usługi over-the-top (OTT), w ramach których umożliwi widzom oglądanie kanałów TVP. Już teraz nadawca oferuje aplikację TVP VOD, która łączy w sobie treści na życzenie i streaming wybranych kanałów, dostępną na wielu platformach - m.in. Android, iOS i Smart TV wybranych producentów.

TVP VOD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rozbudowa istniejącej usługi TVP VOD miałaby stanowić element strategii zmierzającej do osiągnięcia pozycji lidera rynku pod względem dystrybucji programów. Czy to oznacza, że TVP planuje wprowadzenie własnego dekodera OTT?

Marcin Klepacki, pełnomocnik zarządu TVP ds. dystrybucji , odpowiada, że Telewizja Polska analizuje, co się dzieje na rynku, jednak nie podjęła jeszcze decyzji, a obecnie jest na etapie badań fokusowych. Mają one wskazać oczekiwania widzów wobec VOD w internecie i innych usług OTT.

TVP bada m.in., czy widzowie chcą poprzez internet uczestniczyć w programach telewizyjnych i czy mając dekoder, byliby skłonni kupić dodatkowe pakiety usług VOD. Jak informuje dziennik, wnioski z badań powinny pojawić się w ciągu kilku tygodni.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Single UHD 4K S2X

Octagon SF8008 UHD 4K S2X odchudzona wersja nowego odbiornia UHD...

435 zł Więcej...

Kabel bez wiercenia - super płaski

Przejściówka 20cm umożliwiająca przejście kabla antenowego do anteny satelitarnej lub...

15 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

179 zł Więcej...
reklama