reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Będzie dekoder OTT dla TVP?

dodano: 2019-07-30 22:25
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Dziennik Gazeta Prawna/telko.in/satkurier.pl

TVP Telewizja Polska siedziba Woronicza Jak informuje „Dziennik Gazeta Prawna”, Telewizja Polska będzie świadczyć usługi over-the-top (OTT), w ramach których umożliwi widzom oglądanie kanałów TVP. Już teraz nadawca oferuje aplikację TVP VOD, która łączy w sobie treści na życzenie i streaming wybranych kanałów, dostępną na wielu platformach - m.in. Android, iOS i Smart TV wybranych producentów.

TVP VOD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rozbudowa istniejącej usługi TVP VOD miałaby stanowić element strategii zmierzającej do osiągnięcia pozycji lidera rynku pod względem dystrybucji programów. Czy to oznacza, że TVP planuje wprowadzenie własnego dekodera OTT?

Marcin Klepacki, pełnomocnik zarządu TVP ds. dystrybucji , odpowiada, że Telewizja Polska analizuje, co się dzieje na rynku, jednak nie podjęła jeszcze decyzji, a obecnie jest na etapie badań fokusowych. Mają one wskazać oczekiwania widzów wobec VOD w internecie i innych usług OTT.

TVP bada m.in., czy widzowie chcą poprzez internet uczestniczyć w programach telewizyjnych i czy mając dekoder, byliby skłonni kupić dodatkowe pakiety usług VOD. Jak informuje dziennik, wnioski z badań powinny pojawić się w ciągu kilku tygodni.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ogrzewacz anten Fuba DAA 780/850

Fuba AHZ 780/850 - ogrzewacz do anten satelitarnych Fuba DAA...

649 zł Więcej...

LNB Single BEST HG 101 Ultra Black 0,1dB

Najwyższej jakości konwerter Universal Single LNB o współczynniku szumów 0,1...

35 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS 5/8

Multiswitch Opticum 5/8 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

170 zł Więcej...
reklama