reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

DX-er z Lublina z obrotnicą przy antenie 120 cm

dodano: 2019-07-24 21:45 | aktualizacja: 2019-08-01 12:27
autor: DX-er z Lublina | źródło: satkurier.pl

Grzegorz DX-er z Lublina Moja historia sięga początku lat 90., kiedy miałem 12 lat. Poprosiłem wtedy mamę, żeby kupiła zestaw satelitarny. Nigdy nie zapomnę niekodowanego Sky One, News czy MTV, które później zostały zaszyfrowane w Videocrypcie, RTL 4 czy Teleclub w D2-Mac. To wszystko pamiętam z czasów, jak byłem dzieckiem. Pamiętam też, jak oglądałem te esy-floresy na ekranie, zakodowany obraz, i słuchałem niekodowanej fonii...

Grzegorz DX-er z Lublina


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Kanały rosyjskie czy muzyczne z Bałkanów, jak Balkanika czy Fen lub City TV, to moje ulubione z tego gatunku, a feedy z Rockefeller Plaza z Nowego Jorku na 15°W czy transmisje wersji MSNBC i CNBC USA oraz dosyły i zimny przekaz ze studia Today Show codziennie od godz. 13 do 17 na kanale DAD-12 - to prawdziwe perełki. Lub z 22°W Reuters Live HD i tam ciekawe transmisje z Białego Domu lub protestów czy konferencji - to super kanał.
 

Natomiast na kanale NHL 1, który był wcześniej zakodowany, a teraz jest FTA, można zobaczyć np. FXX USA lub FX czy tydzień NFL Network i to wszystko w HD i za darmo.
 

Oferta FTA na całej orbicie jest dużo ciekawsza niż ta u naszych platform z 13°E. Wystarczy pokręcić „talerzem” w lewo lub prawo. Teraz żałuję, że obrotnicy nie kupiłem już z 10 lat temu...

Pozdrawiam serdecznie Redakcję SAT Kuriera i wszystkich Fanów TV-Sat,
Grzegorz Lubelski - DX-er z Lublina

++++++++++++++++++++++++++++++++++

Od redakcji:

Zachęcamy innych DX-erów lub użytkowników własnych, interesujących instalacji antenowych o nadsyłanie podobnych tekstów z fotografiami, a postaramy się je opublikować.

Pochwalcie się swoją instalacją antenową!

Piszcie na adres redakcja[at]satkurier.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Instalacje tv-sat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...