Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat Viasat History, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: turniej kwalifikacyjny siatkarek we Wrocławiu do igrzysk olimpijskich w Tokio 2020
(więcej tutaj), Memoriał Huberta Wagnera
(więcej tutaj), mecz towarzyski piłkarzy
(więcej tutaj), Superpuchar Niemiec piłkarzy
(więcej tutaj), Puchar Joana Gampera
(więcej tutaj), Tarcza Wspólnoty
(więcej tutaj), International Champions Cup
(więcej tutaj), Fortuna: Liga
(więcej tutaj), Fortuna 1. Liga
(więcej tutaj), 2. Bundesliga
(więcej tutaj), Sky Bet Championship
(więcej tutaj), Eredivisie, Major League Soccer (MLS)
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), boks
(więcej tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa
(więcej tutaj), Moto2
(więcej tutaj), Moto3
(więcej tutaj), MotoGP
(więcej tutaj), Formuła 1
(więcej tutaj), Formuła 2
(więcej tutaj), Formuła 3
(więcej tutaj), Porsche Mobil 1 Supercup
(więcej tutaj), turniej ATP Challenger w Sopocie (BNP Paribas Sopot Open)
(więcej tutaj), tenis ziemny
(więcej tutaj), badminton
(więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship
(więcej tutaj) i League of Legends - Ultraliga
(więcej tutaj).
Plan emisji:
3 sierpnia (sobota)
6:00 Polsat Games,
e-sport: League of Legends European Championship
7:00 Eleven Sports 1, Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn
9:00 Polsat Sport Extra,
Formuła 3, Grand Prix Węgier: sesja kwalifikacyjna
9:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 3. sesja treningowa w klasie Moto3
9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
9:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP
10:00 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn
10:10 Polsat Sport Extra,
Formuła 2, Grand Prix Węgier: 1. wyścig
10:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 3. sesja treningowa w klasie Moto2
11:00 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Sopocie, BNP Paribas Sopot Open: 1. półfinał gry pojedynczej
11:00 Polsat Sport,
Memoriał Huberta Wagnera: Serbia - Brazylia
11:00 Eleven Sports 1, „GP Confidential” - magazyn
11:30 Eleven Sports 1,
Formuła 1, Grand Prix Węgier: 3. sesja treningowa
komentują: Andrzej Borowczyk i Mikołaj Sokół
12:07 Polsat Sport News, „Atleci” - magazyn
12:30 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn
12:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3
12:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4,
2. Bundesliga: Karlsruher SC - SG Dynamo Drezno
13:00 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Sopocie, BNP Paribas Sopot Open: 2. półfinał gry pojedynczej
13:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3
13:25 Ipla,
Porsche Mobil 1 Supercup: sesja kwalifikacyjna
13:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP
14:00 Polsat Sport,
Memoriał Huberta Wagnera: Polska - Finlandia
14:00 Eleven Sports 1,
Formuła 1, Grand Prix Węgier: sesja kwalifikacyjna
komentują: Andrzej Borowczyk i Mikołaj Sokół
14:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
14:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
15:00 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Sopocie, BNP Paribas Sopot Open: 1. półfinał gry podwójnej
15:05 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2
15:25 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4,
2. Bundesliga: Hannover 96 Hanower - SSV Jahn Regensburg Ratyzbona
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak
15:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2
16:15 Eleven Sports 2,
Nice 1. Liga Żużlowa: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Car Gwarant Start Gniezno
16:30 Polsat Sport News,
tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Sopocie, BNP Paribas Sopot Open: 2. półfinał gry podwójnej
16:45 Polsat Games,
e-sport: League of Legends European Championship
16:50 Polsat Sport Extra,
turniej kwalifikacyjny siatkarek we Wrocławiu do igrzysk olimpijskich w Tokio 2020: Serbia - Portoryko
16:55 Ipla,
Formuła 3, Grand Prix Węgier: 1. wyścig
17:00 Polsat Sport Premium 2,
mecz towarzyski piłkarzy: Borussia Mönchengladbach - Chelsea FC Londyn
18:00 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn
18:25 Ipla,
Eredivisie: SBV Vitesse Arnhem - AFC Ajax Amsterdam
18:30 Polsat Sport News i Polsat Sport Premium 1,
International Champions Cup: Manchester United FC - AC Milan Mediolan
19:00 Polsat Sport Fight,
UFC Fight Night ESPN 5 w New Jersey
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:25 Ipla,
Fortuna: Liga: Bohemians Praga 1905 - FC Viktoria Pilzno
19:30 Eleven Sports 1,
Superpuchar Niemiec piłkarzy: Borussia Dortmund - FC Bayern Monachium
19:30 w TVP Sport oraz 20:00 w TVP2 i w Polsacie Sport,
turniej kwalifikacyjny siatkarek we Wrocławiu do igrzysk olimpijskich w Tokio 2020: Polska - Tajlandia
19:45 Polsat Sport Extra,
Fortuna 1. Liga: GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój - GKS Tychy
20:45 Polsat Sport News,
Eredivisie: FC Twente Enschede - PSV Eindhoven
22:00 Polsat Games,
e-sport, League of Legends: Ultraliga
22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
22:50 Polsat Sport News,
Major League Soccer (MLS): Atlanta United FC - Los Angeles Galaxy
23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
Noc z 3 na 4 sierpnia (z soboty na niedzielę)
1:00 w Polsacie Sport i 2:00 w Polsacie,
gala bokserska w Nowym Jorku
1:00 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, turniej ATP w Waszyngtonie: 1. półfinał gry pojedynczej
1:00 Polsat Games,
e-sport: League of Legends European Championship
3:00 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, turniej ATP w Waszyngtonie: 2. półfinał gry pojedynczej
4 sierpnia (niedziela)
6:00 Polsat Games,
e-sport: League of Legends European Championship
8:00 Polsat Sport Extra,
badminton, turniej BWF World Tour w Bangkoku: finał
8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
8:40 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: rozgrzewka w klasie Moto3
9:00 Polsat Sport Extra,
badminton, turniej BWF World Tour w Bangkoku: finał
9:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: rozgrzewka w klasie Moto2
9:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: rozgrzewka w klasie MotoGP
10:00 Polsat Sport Extra,
Formuła 3, Grand Prix Węgier: 2. wyścig
10:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Bangkoku: finał
11:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: wyścig w klasie Moto3
11:25 Polsat Sport Extra,
Formuła 2, Grand Prix Węgier: 2. wyścig
12:15 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Sopocie, BNP Paribas Sopot Open: finał gry podwójnej
12:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: wyścig w klasie Moto2
12:40 Polsat Sport News,
Porsche Mobil 1 Supercup: wyścig w Budapeszcie
13:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4,
2. Bundesliga: 1. FC Heidenheim 1846 - VfB Stuttgart
komentują: Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak
13:30 Eleven Sports 1,
Formuła 1, Grand Prix Węgier: parada kierowców
komentują: Andrzej Borowczyk i Mikołaj Sokół
14:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: wyścig w klasie MotoGP
14:00 w Eleven Sports 1 i 15:00 w TVP Sport,
Formuła 1, Grand Prix Węgier: wyścig
komentują: Andrzej Borowczyk i Mikołaj Sokół (w Eleven Sports 1)
14:25 Polsat Sport,
Nice 1. Liga Żużlowa: Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski - KŻ Orzeł Łódź
14:25 Ipla,
Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam
14:30 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Sopocie, BNP Paribas Sopot Open: finał gry pojedynczej
14:35 Polsat Viasat History, „Olimpijski sen” - film dokumentalny
15:00 Eleven Sports 2,
Tarcza Wspólnoty: Liverpool FC - Manchester City FC
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński
15:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4,
2. Bundesliga: SV Darmstadt 98 - Holstein Kiel Kilonia
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda
15:30 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn
15:30 Polsat Sport News, reportaż
16:00 Polsat Sport News i Polsat Sport Premium 1,
International Champions Cup: Tottenham Hotspur FC Londyn - Inter Mediolan
16:25 Ipla,
Fortuna: Liga: MFK Karvina Karwina - SK Slavia Praga
16:45 Polsat Games,
e-sport: League of Legends European Championship
16:50 Polsat Sport,
turniej kwalifikacyjny siatkarek we Wrocławiu do igrzysk olimpijskich w Tokio 2020: Tajlandia - Portoryko
17:30 Polsat Sport Extra,
Fortuna 1. Liga: MKS Chojniczanka 1930 Chojnice - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
17:30 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4,
Sky Bet Championship: Bristol City - Leeds United
komentuje: Michał Mitrut
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:30 w TVP Sport i w Polsacie Sport oraz 20:00 w TVP2,
turniej kwalifikacyjny siatkarek we Wrocławiu do igrzysk olimpijskich w Tokio 2020: Polska - Serbia
19:50 Polsat Sport Extra,
Puchar Joana Gampera: FC Barcelona - Arsenal FC Londyn
20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn
21:00 Polsat Games,
e-sport, League of Legends: Ultraliga
22:10 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn
22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
23:00 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, turniej ATP w Waszyngtonie: finał gry pojedynczej
23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
Noc z 4 na 5 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 Polsat Games,
e-sport, League of Legends: Ultraliga
1:40 Polsat Sport Extra,
Major League Soccer (MLS): D.C. United Waszyngton - Philadelphia Union
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.