reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Startuje nowy kanał Premier Sport HD

dodano: 2019-08-05 13:45 | aktualizacja: 2019-08-05 15:03
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Digi Sport/parabola.cz

Premier Sport HD Na rynkach czeskim i słowackim uruchomiony zostanie nowy kanał sportowy o nazwie Premier Sport HD. Trafi on do ofert wybranych operatorów telewizyjnych.

Premier Sport HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Premier Sport HD będzie w całości poświęcony angielskiej Premier League. Oprócz transmisji na żywo będzie można w nim oglądać magazyny i powtórki meczów. Premier Sport HD zaoferuje prawie 30 magazynów miesięcznie, studia meczowe, będzie zapraszać wyjątkowych gości.

Właścicielem praw do transmisji Premier League w Czechach i na Słowacji jest Lama Energy Group, do której należy Digi CZ, operator platformy Nová Digi TV i DIGI2GO. Premier Sport HD będzie jednak dostępny także w ofertach konkurencyjnych sieci w Czechach - T-Mobile TV i O2TV. Natomiast na Słowacji dostęp do stacji będą mieli abonenci Nová Digi TV SK, Digi SK, Magio TV, Magio Sat i Orange SK.

W platformie Digi TV nowa stacja zastąpi Digi Sport 4 HD.

Prawa do transmisji Premier League zostały odnowione przez Digi CZ na kolejne trzy lata. Oznacza to, że będzie oferowała angielską ligę co najmniej do 2022 roku. Digi CZ ma również prawa do transmisji m.in. hiszpańskiej LaLigi, niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A i angielskiego FA Cup.

Nowy sezon Premier League rozpocznie się 9 sierpnia meczem Liverpool - Norwich City. Najpóźniej wtedy należy spodziewać się uruchomienia nowego kanału Premier Sport HD.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament za 2020 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2020 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 550 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...
reklama