reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Romance TV i Motowizja w otwartym oknie Toya

dodano: 2019-08-05 15:50 | aktualizacja: 2019-08-05 16:13
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Toya/satkurier.pl

Toya Od 2 do 31 sierpnia br. wszyscy abonenci sieci kablowej Toya będą mogli oglądać kanały HD Romance TV i Motowizja. Jest to element akcji otwarte okno polegającej na czasowym udostępnianiu wybranych stacji telewizyjnych dla wszystkich abonentów.

Toya otwarte okno


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Romance TV jest dostępny na pozycji 131. na liście kanałów Toya, natomiast Motowizja to stacja meldująca się pod 34. numerem. Dodatkowo w zakładce VOD /Ramance TV dostępne są 4 przedpremierowe odcinki najnowszego sezonu serialu „Górski lekarz”, które startuje na antenie 12 sierpnia.

Motowizja to kanał, który zabierze nowoczesnego mężczyznę, ale też i kochającą samochody panią w świat koni mechanicznych, emocji i przeżyć, jakich dostarcza współczesna motoryzacja.

Romance TV codziennie proponuje swoim widzom nową historię o miłości. Już samo motto „Czas na uczucia“ wskazuje, że głównymi odbiorcami naszego programu są kobiety, powyżej 30 lat. Romance TV zabiera je w podróż do wspaniałego świata uczuć, opowiada o wielkich namiętnościach, zazdrości, nienawiści i pojednaniu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

Osłona LNB Umbrella Heavy Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

39 zł Więcej...
reklama