reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Romance TV i Motowizja w otwartym oknie Toya

dodano: 2019-08-05 15:50 | aktualizacja: 2019-08-05 16:13
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Toya/satkurier.pl

Toya Od 2 do 31 sierpnia br. wszyscy abonenci sieci kablowej Toya będą mogli oglądać kanały HD Romance TV i Motowizja. Jest to element akcji otwarte okno polegającej na czasowym udostępnianiu wybranych stacji telewizyjnych dla wszystkich abonentów.

Toya otwarte okno


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Romance TV jest dostępny na pozycji 131. na liście kanałów Toya, natomiast Motowizja to stacja meldująca się pod 34. numerem. Dodatkowo w zakładce VOD /Ramance TV dostępne są 4 przedpremierowe odcinki najnowszego sezonu serialu „Górski lekarz”, które startuje na antenie 12 sierpnia.

Motowizja to kanał, który zabierze nowoczesnego mężczyznę, ale też i kochającą samochody panią w świat koni mechanicznych, emocji i przeżyć, jakich dostarcza współczesna motoryzacja.

Romance TV codziennie proponuje swoim widzom nową historię o miłości. Już samo motto „Czas na uczucia“ wskazuje, że głównymi odbiorcami naszego programu są kobiety, powyżej 30 lat. Romance TV zabiera je w podróż do wspaniałego świata uczuć, opowiada o wielkich namiętnościach, zazdrości, nienawiści i pojednaniu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

149 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

850 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

42 zł Więcej...
reklama