reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rosyjski regulator zajmuje się piractwem

dodano: 2019-08-06 11:02
autor: HP | źródło: Roskomnadzor/IKS Media

Kartina TV Rosyjski Roskomnadzor zajmuje się piractwem. Dlatego rosyjski regulator podjął środki ochronne w stosunku do własności intelektualnej rosyjskich nadawców. Sąd Miejski w Moskwie uznał 33 strony z oferty Kartina TV za pirackie.

czaszka piractwo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na podstawie orzeczenia sądu w obronie praw własności intelektualnej nadawców AO "Pierwyj kanal" i AO "Pierwyj kanal Vsiemirnaya set" regulator Roskomnadzor wysłał powiadomienia o potrzebie usunięcia pirackich treści do administratorów 39 zasobów internetowych z puli witryn „Kartina TV".

Sąd Miejski w Moskwie stwierdził, że witryny te bez zgody właścicieli praw autorskich nadają programy pochodzące z  następujących rosyjskich kanałów: Pierwyj kanal, Dom Kino, Bober, Pierwyj kanal Vsiemirnaja teleset, Telekafe, Muzyka Pervogo, O!, Vriemja: dalekoje i blizkoje.

W terminie określonym przez sąd w Moskwie nielegalne treści zostały usunięte z 6 witryn. Aż 33 witryny internetowe, które nie były zgodne z decyzją sądu, znajdują się w rosyjskim rejestrze pirackich witryn. Operatorzy telekomunikacyjni są zobowiązani do ograniczenia dostępu do nich.

Przypomnijmy, że w czerwcu Pierwyj kanal ogłosił, że międzynarodowy operator rosyjskiej telewizji Kartina.TV jest usługą piracką. Wyjaśniono, że Pierwyj kanal rozwiązał umowę z Kartina TV, w związku z czym spółka nie ma już prawa do nadawania Pierwyj kanal, a także kanału Karusel i kanałów Cifrowogo Telesemejstwa w Izraelu, Europie, USA i Kanady.

Pierwyj kanal zawarł umowę dystrybucyjną w tych krajach z VDM Vela Digital.

Co ciekawe, aż do ostatnich wydarzeń firmy współpracowały owocnie od wielu lat. Operator nie tylko nadawał pakiet kanałów telewizyjnych PKVS, ale był także oficjalnym przedstawicielem nadawcy w Europie.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyberprzestępczość


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

119 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 RC20 UHD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 399 zł Więcej...
reklama