reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera serialu „Zoo” na Boomerangu

dodano: 2019-08-06 13:30
autor: Jakub Sulisz | źródło: Turner

Boomerang HD logo poprawne Premiera w Boomerangu! Już 19 sierpnia oko w oko z widzami staną nowi bohaterowie. Tym razem to najprawdziwsze zwierzaki z nowego serialu „Zoo”. Dzieci zobaczą potężnego słonia, olbrzymiego żółwia lądowego, drapieżne koty i wiele innych niezwykłych reprezentantów gatunków z różnych części świata. 

Premiera „Zoo” Boomerangu


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już wkrótce niezwykłe londyńskie zoo stanie otworem przed najmłodszymi widzami Boomeranga! Spotkanie z bohaterami  serialu „Zoo” to dla wszystkich dzieci pełna humoru lekcja biologii oraz świetna okazja do poznania obyczajów i przyzwyczajeń zwierząt. Maluchy poznają zarówno zachowania dzikich gatunków, jak również zobaczą w jaki sposób dbają o nie ich opiekunowie. 

W zwariowanym ogrodzie zoologicznym, mieszczącym się w stolicy Wielkiej Brytanii nie zabraknie beatboxujących żółwi, śpiewających surykatek, lwów i pingwinów oraz rozrabiających lemurów. Najważniejszą rolę odegra jednak goryl Jurgen. Ten maruda na co dzień będzie przeżywać liczne przygody, rozwiązywać skomplikowane zagadki i mierzyć się z geniuszem zbrodni – małpą Brutusem. 

Premiera nowego serialu „Zoo” już w poniedziałek 19 sierpnia. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 19.50 na kanale Boomerang. 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD AX502 Combo

Odbiornik HD Combo (DVB_S2/DVB-T2) PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

299 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 799 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2020 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2020 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama