reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bartłomiej Major awansuje w strukturach A+E Networks

dodano: 2019-08-07 10:03 | aktualizacja: 2019-08-07 14:55
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: A+E Networks

A+E Networks Poland Bartłomiej Major A+E Networks Poland poszerzyło zespół programowy o czterech menedżerów, a nowo utworzone stanowisko szefa zespołu ds. programowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej objął Bartłomiej Major.

A+E Networks


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bartłomiej Major odpowiada za działania programowe History i History2 w regionie EMEA oraz Crime+Investigation i Lifetime w Polsce. Jego zadaniem jest strategiczne planowanie ramówek oraz współpracę z zespołem programowym w Londynie i Monachium. Major raportuje do Tomasza Teodorczyka, dyrektora ds. programowych i marek.

Przez ostatnie dwa lata Bartłomiej Major odpowiadał m.in. za strategię programową kanału History w Polsce i Rumunii. Przed dołączeniem do A+E Networks był związany z Fox Networks Group i Viacom International Media Networks.

W zespole programowym awansowała Izabela Zbrzyska, związana z A+E Networks od 2017 roku. Zbrzyska objęła nowo utworzone stanowisko Scheduling Managera, gdzie prowadzi zespół ds. ramówek. W przeszłości pracowała w ITI (Canal+ Family).

Zespół programowy wzmocnili również: Andrzej Ochmański (wcześniej Telewizja WP) jako Programming Manager odpowiada za kanał Crime+Investigation Polsat, Michał Gac (wcześniej Fox Networks Group) jako Senior Programme Scheduler tworzy ramówki History oraz History2 w Europie Środkowo-Wschodniej oraz Szymon Noga (wcześniej TVP) również jako Senior Programme Scheduler zarządza ramówką History w Polsce, Rosji i Rumunii.

Zbrzyska, Ochmański, Gac i Noga raportują do Bartłomieja Majora.

A+E Networks Poland to część globalnego koncernu medialnego obecnego w ponad 330 milionach domów na ponad 180 rynkach. Oferuje konsumentom różnorodne formy rozrywki – od stacji telewizyjnych, stron internetowych, po gry, aplikacje i serwisy VOD. W ofercie programowej firmy znajdują się takie produkcje jak „Wykute w ogniu”, „Gwiazdy lombardu”, „Ślub od pierwszego wejrzenia”, lokalnie realizowane „Złoto Bałtyku” i „Opowiem ci o zbrodni”, a także cieszące się dużym uznaniem seriale fabularne jak „Wikingowie”.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena radiowa Maximum FM+DAB

Jedyna antena do odbioru równocześnie analogowego radia FM i cyfrowego...

110 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...
reklama