reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bartłomiej Major awansuje w strukturach A+E Networks

dodano: 2019-08-07 10:03 | aktualizacja: 2019-08-07 14:55
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: A+E Networks

A+E Networks Poland Bartłomiej Major A+E Networks Poland poszerzyło zespół programowy o czterech menedżerów, a nowo utworzone stanowisko szefa zespołu ds. programowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej objął Bartłomiej Major.

A+E Networks


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bartłomiej Major odpowiada za działania programowe History i History2 w regionie EMEA oraz Crime+Investigation i Lifetime w Polsce. Jego zadaniem jest strategiczne planowanie ramówek oraz współpracę z zespołem programowym w Londynie i Monachium. Major raportuje do Tomasza Teodorczyka, dyrektora ds. programowych i marek.

Przez ostatnie dwa lata Bartłomiej Major odpowiadał m.in. za strategię programową kanału History w Polsce i Rumunii. Przed dołączeniem do A+E Networks był związany z Fox Networks Group i Viacom International Media Networks.

W zespole programowym awansowała Izabela Zbrzyska, związana z A+E Networks od 2017 roku. Zbrzyska objęła nowo utworzone stanowisko Scheduling Managera, gdzie prowadzi zespół ds. ramówek. W przeszłości pracowała w ITI (Canal+ Family).

Zespół programowy wzmocnili również: Andrzej Ochmański (wcześniej Telewizja WP) jako Programming Manager odpowiada za kanał Crime+Investigation Polsat, Michał Gac (wcześniej Fox Networks Group) jako Senior Programme Scheduler tworzy ramówki History oraz History2 w Europie Środkowo-Wschodniej oraz Szymon Noga (wcześniej TVP) również jako Senior Programme Scheduler zarządza ramówką History w Polsce, Rosji i Rumunii.

Zbrzyska, Ochmański, Gac i Noga raportują do Bartłomieja Majora.

A+E Networks Poland to część globalnego koncernu medialnego obecnego w ponad 330 milionach domów na ponad 180 rynkach. Oferuje konsumentom różnorodne formy rozrywki – od stacji telewizyjnych, stron internetowych, po gry, aplikacje i serwisy VOD. W ofercie programowej firmy znajdują się takie produkcje jak „Wykute w ogniu”, „Gwiazdy lombardu”, „Ślub od pierwszego wejrzenia”, lokalnie realizowane „Złoto Bałtyku” i „Opowiem ci o zbrodni”, a także cieszące się dużym uznaniem seriale fabularne jak „Wikingowie”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X20

Mini PC odtwarzacz sieciowy z Android 6.0 (bez sklepu play)...

2 150 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 799 zł Więcej...
reklama