reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play obniża cenę pakietu kanałów HBO z HBO GO

dodano: 2019-08-07 13:39
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play

HBO Play Now TV Play obniża cenę pakietu kanałów HBO z HBO GO w Play Now i Play Now TV z 25 zł na 20 zł miesięcznie. Teraz klienci Play, nawet podróżując po Europie, będą mogli oglądać ulubione produkcje HBO taniej i bez utraty danych.

Play Now TV HBO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Osoby, które już korzystają w Play z pakietu obejmującego kanały HBO i usługę HBO GO, od kolejnego cyklu billingowego zapłacą za niego taniej, czyli 20 zł. Nowi użytkownicy mogą go włączyć w aplikacji mobilnej Play Now, na playnow.pl lub poprzez TV Box i wypróbować bez opłat przez: 30 dni w przypadku użytkowników Play Now, aż 90 dni - jeśli podpisali umowę w ofercie Play Now TV z TV Box.

Po okresie bezpłatnym każdy klient może zrezygnować z usługi lub nadal z niej korzystać w obniżonej cenie 20 zł. Cena obejmuje zarówno dostęp do treści HBO w Play Now, jak i możliwość oglądania ich w aplikacji HBO GO.

W przypadku Play Now dodatkową wartością jest nielimitowana transmisja danych, ponieważ GB zużyte w ramach tej aplikacji nie pomniejszają pakietu GB klienta.

Wszyscy fani rozrywki będą mogli taniej oglądać hity filmowe prosto z kina („Venom”, „Holmes i Watson”), kultowe seriale („Wielkie kłamstewka”, „Czarnobyl”, „Opowieść Podręcznej”) oraz produkcje dla dzieci („Hotel Transylwania 3”„Młodzi Tytani. Akcja!”, „Krzysiu, gdzie jesteś?”), gdzie chcą i kiedy chcą, w zależności od potrzeb na różnych urządzeniach mobilnych (telewizor, laptop, tablet czy smartfon). Wszystko to bez obaw o zużycie pakietu GB.

Nie tylko na terenie Polski, ale także klientom podróżującym po terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego, Play pozwala cieszyć się HBO GO w Play Now.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 219 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...
reklama