reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sierpniowe okno otwarte w Netii

dodano: 2019-08-08 16:18
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia

Netia nie ma jak w sieci W sierpniu abonenci usług TV w Netii będą mogli bez dodatkowych opłat oglądać 8 zróżnicowanych kanałów, spośród ponad 220 (w tym ponad 130 w HD), które operator proponuje w swojej ofercie.

Netia otwarte okno


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wielbiciele sportu i aktywnego wypoczynku bez wykupionego w Netii pakietu Sport i emocje (łącznie 16 kanałów, w tym 14 HD), do 6 września będą mogli śledzić wydarzenia na Eurosport 1 HD i oglądać interesujące produkcje emitowane na kanale Active Family HD.

Fanów kryminałów oraz mrożących krew w żyłach rekonstrukcji, a także urządzania wnętrz i gotowania ucieszy z pewnością „odkodowanie” kanałów: Crime+Investigation Polsat HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, które wchodzą w skład pakiet Styl Życia (razem 15 kanałów, 13 HD).

Miłośnicy historii, którzy nie posiadają w Netii pakietu tematycznego Wiedza i odkrycia (13 kanałów, w tym 12 HD), będą mogli do 6 września, bez dodatkowych opłat, oglądać kanał History HD, który jest jedną z najpopularniejszych pozycji w swojej kategorii na rynku.

Osoby, które lubią (niekoniecznie najnowsze) hity komediowe i kinowe superprodukcje, ale nie wybrali jeszcze pakietów Seriale (w sumie 12 kanałów, 7 HD) oraz Kino (6 kanałów HD), będą mogli sprawdzić na własne oczy, co oferuje obecnie Comedy Central HD (Seriale) i Paramount Channel HD (Kino).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/12 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/12 HD rozdziela sygnał niezależnie...

400 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...
reklama