reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sierpniowe okno otwarte w Netii

dodano: 2019-08-08 16:18
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia

Netia nie ma jak w sieci W sierpniu abonenci usług TV w Netii będą mogli bez dodatkowych opłat oglądać 8 zróżnicowanych kanałów, spośród ponad 220 (w tym ponad 130 w HD), które operator proponuje w swojej ofercie.

Netia otwarte okno


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wielbiciele sportu i aktywnego wypoczynku bez wykupionego w Netii pakietu Sport i emocje (łącznie 16 kanałów, w tym 14 HD), do 6 września będą mogli śledzić wydarzenia na Eurosport 1 HD i oglądać interesujące produkcje emitowane na kanale Active Family HD.

Fanów kryminałów oraz mrożących krew w żyłach rekonstrukcji, a także urządzania wnętrz i gotowania ucieszy z pewnością „odkodowanie” kanałów: Crime+Investigation Polsat HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, które wchodzą w skład pakiet Styl Życia (razem 15 kanałów, 13 HD).

Miłośnicy historii, którzy nie posiadają w Netii pakietu tematycznego Wiedza i odkrycia (13 kanałów, w tym 12 HD), będą mogli do 6 września, bez dodatkowych opłat, oglądać kanał History HD, który jest jedną z najpopularniejszych pozycji w swojej kategorii na rynku.

Osoby, które lubią (niekoniecznie najnowsze) hity komediowe i kinowe superprodukcje, ale nie wybrali jeszcze pakietów Seriale (w sumie 12 kanałów, 7 HD) oraz Kino (6 kanałów HD), będą mogli sprawdzić na własne oczy, co oferuje obecnie Comedy Central HD (Seriale) i Paramount Channel HD (Kino).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

129 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

35 zł Więcej...
reklama