reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Megogo Live z ukraińską licencją dla Polski?

dodano: 2019-08-08 20:55 | aktualizacja: 2019-08-08 21:37
autor: RO | źródło: mediananny.com

Megogo Muzyczny kanał Megogo Live, nadający na międzynarodowej platformie wideo MEGOGO, a także w YouTube i sieciach społecznościowych, uzyskał zezwolenie na nadawanie na Ukrainie. Dystrybucja kanału muzyczno-rozrywkowego Megogo Live obejmuje też Polskę

Megogo Live


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Megogo Live, rozrywkowo-muzyczny kanał telewizyjny, nadaje 24 godziny na dobę w trzech językach: ukraińskim, rosyjskim i angielskim. Główną ideą kanału jest dać miejsce artystom nie mającym możliwości przebicia się przez główne stacje telewizyjne.

Projekt otrzymał zezwolenie na nadawanie transgraniczne od łotewskiego regulatora w zeszłym roku i już posiada imponujący zasięg. Dystrybucja obejmuje Rosję, Gruzję, Armenię, Azerbejdżan, Turkmenistan, Kazachstan, Uzbekistan, Kirgistan, Mołdawię, Polskę, Łotwę, Litwę i Estonię.

MEGOGO to największy serwis wideo w krajach WNP i Europy Wschodniej, świadczący usługi w OTT/VOD. Platforma jest dostępna dla użytkowników iPod, iPhone, iPad, Apple TV, Android TV i telewizorów Smart TV od producentów LG, Sony, Samsung, Philips, Panasonic czy Toshiba.

Źródło: mediananny.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Xiaomi Mi BOX S 4K

Xiaomi Mi Box S to odtwarzacz multimedialny 4K Ultra HD...

299 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 600 zł Więcej...
reklama