Wolverhampton - Manchester Utd w CANAL+ Sport 2

dodano: 2019-08-14 22:32 | aktualizacja: 2019-08-19 19:58
autor: Janusz Sulisz | źródło: nc+/satkurier.pl

Manchester city Tottenham 360px.jpg W 2. kolejce Premier League szlagierowo zapowiada się sobotni mecz Manchesteru City z Tottenhamem. Transmisja tego meczu, oprócz CANAL+ Sport 2, będzie także w technologii 4K w CANAL+ 4K Ultra HD.

Widzowie kanałów sportowych platformy nc+ od soboty 17 sierpnia do poniedziałku 19 sierpnia zobaczą na żywo 6 spotkań.

Manchester City - Tottenham
Mecz z West Hamem w wykonaniu The Citizens był bliski perfekcji. I tak ma wyglądać cały sezon zespołu Pepa Guardioli. Do składu wrócił Kevin de Bruyne, doskonale zaprezentował się Riyad Mahrez, a Raheem Sterling zanotował hat-tricka. Mimo wysokiego zwycięstwa eksperci podkreślają, że City stać na jeszcze lepszą grę. Kadra drużyny jest niezwykle wyrównana - Guardiola praktycznie mógłby wystawić dwie porównywalne jedenastki. Czy The Citizens w tym sezonie zdominują rozgrywki? Już w sobotę przekonamy się jak poradzą sobie na tle mocniejszego rywala.

Mistrzowie Anglii w 2. kolejce podejmą Tottenham.
Tottenham, który również rozpoczął kampanię od zwycięstwa. Spurs, nie bez problemów, pokonali Aston Villę 3-1, choć do 73. minuty przegrywali 0-1. Wyrównał nowy nabytek, Tanguy NDombele, dla którego był to pierwszy gol w Premier League. Wcześniej Francuz reprezentował barwy Olympique Lyon. W końcówce sprawy w swoje ręce wziął Harry Kane. Napastnik Spurs między 86 i 90. minutą zdobył dwie bramki i zapewnił Tottenhamowi komplet punktów.

Ostatnie cztery mecze w Premier League między Manchesterem City a Tottenhamem kończyły się zwycięstwami The Citizens. Aby przypomnieć sobie ostatni punkt zdobyty przez Spurs musimy cofnąć się do początku 2017 roku - wówczas 21 stycznia padł wynik 2:2. Dwa ostatnie spotkania City zwyciężali w stosunku 1:0. Ostatni gol dla Tottenhamu w starciach z City padł 14 kwietnia 2018. Jego autorem był Christian Eriksen.