reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2 projekty Media Group Ukraine trafią do Polski

dodano: 2019-08-14 18:40
autor: RO | źródło: mediananny.com

Polcast Television Ukraińska grupa medialna Media Group Ukraine powoli, ale zdecydowanie promuje swoje treści na rynku międzynarodowym. Firma zawarła umowę sprzedaży praw do dwóch własnych projektów z grupą Polcast Television, nadawcą polskich kanałów Polonia 1, Tele 5, Novela tv i Water Planet.

scripted reality Rzeczywista Mistyka kanału Ukraina


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przedmiotem umowy są detektywistyczny dramat psychologiczny „Kim jesteś?” oraz program typu scripted reality „Rzeczywista mistyka”!

16-odcinkowy serial „Kim jesteś?” opowiada historię psychoterapeuty Ingi Stefan, która po serii zagadkowych śmierci swoich pacjentów i pana młodego, zaczyna zajmować się profilowaniem kryminalnym. Premiera tego serialu odbyła się na antenie komercyjnej stacji Ukraina w listopadzie 2018 roku.

Scripted reality „Rzeczywista mistyka”, poświęcone dochodzeniom mistycznych przypadków, ukazało się na antenie Ukraina już w 2015 roku i z powodzeniem jest emitowane do dzisiaj. Bohaterami programu są zwykli widzowie, którym przytrafiły się nieszczęścia i niewytłumaczalne zjawiska.

Od dawna z powodzeniem współpracujemy z rynkiem CEE. Historie z naszych seriali są zrozumiałe i bliskie odbiorcom tych terytoriów, ponieważ łączy nas wiele wspólnego. Jestem zadowolona ze współpracy z tak dużym nadawcą jak Polcast Television i wierzę, że to dopiero początek długiej podróży, gdyż w portfolio Media Group Ukraine jest wiele wysoko ocenianych i zaprojektowanych dla szerokiego grona odbiorców treści

- powiedziała Irina Czerniak, dyrektor departamentu sprzedaży treści telewizyjnych w Media Group Ukraine i dyrektor zakupu produktu programowego dla kanału Ukraina.

Media Group Ukraine, jeden z czterech największych graczy medialnych na ukraińskim rynku, zarządza kanałami telewizyjnymi Ukraina, Indigo TV, NLO TV, Donbas, 34 kanal, Futbol 1, Futbol 2 oraz platformą satelitarną Xtra TV. Holding jest też producentem seriali, filmów i programów rozrywkowych.

Źródło: mediananny.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

129 zł Więcej...
reklama