reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2 projekty Media Group Ukraine trafią do Polski

dodano: 2019-08-14 18:40
autor: RO | źródło: mediananny.com

Polcast Television Ukraińska grupa medialna Media Group Ukraine powoli, ale zdecydowanie promuje swoje treści na rynku międzynarodowym. Firma zawarła umowę sprzedaży praw do dwóch własnych projektów z grupą Polcast Television, nadawcą polskich kanałów Polonia 1, Tele 5, Novela tv i Water Planet.

https://mediananny.com/content/images_new/news/620x408/196349.jpg
scripted reality Rzeczywista Mistyka kanału Ukraina


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przedmiotem umowy są detektywistyczny dramat psychologiczny „Kim jesteś?” oraz program typu scripted reality „Rzeczywista mistyka”!

16-odcinkowy serial „Kim jesteś?” opowiada historię psychoterapeuty Ingi Stefan, która po serii zagadkowych śmierci swoich pacjentów i pana młodego, zaczyna zajmować się profilowaniem kryminalnym. Premiera tego serialu odbyła się na antenie komercyjnej stacji Ukraina w listopadzie 2018 roku.

Scripted reality „Rzeczywista mistyka”, poświęcone dochodzeniom mistycznych przypadków, ukazało się na antenie Ukraina już w 2015 roku i z powodzeniem jest emitowane do dzisiaj. Bohaterami programu są zwykli widzowie, którym przytrafiły się nieszczęścia i niewytłumaczalne zjawiska.

Od dawna z powodzeniem współpracujemy z rynkiem CEE. Historie z naszych seriali są zrozumiałe i bliskie odbiorcom tych terytoriów, ponieważ łączy nas wiele wspólnego. Jestem zadowolona ze współpracy z tak dużym nadawcą jak Polcast Television i wierzę, że to dopiero początek długiej podróży, gdyż w portfolio Media Group Ukraine jest wiele wysoko ocenianych i zaprojektowanych dla szerokiego grona odbiorców treści

- powiedziała Irina Czerniak, dyrektor departamentu sprzedaży treści telewizyjnych w Media Group Ukraine i dyrektor zakupu produktu programowego dla kanału Ukraina.

Media Group Ukraine, jeden z czterech największych graczy medialnych na ukraińskim rynku, zarządza kanałami telewizyjnymi Ukraina, Indigo TV, NLO TV, Donbas, 34 kanal, Futbol 1, Futbol 2 oraz platformą satelitarną Xtra TV. Holding jest też producentem seriali, filmów i programów rozrywkowych.

Źródło: mediananny.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/12 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/12 HD rozdziela sygnał niezależnie...

400 zł Więcej...
reklama