reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

17-19.08 Polsat Sport: Derby, finały i mecz towarzyski

dodano: 2019-08-17 06:31 | aktualizacja: 2019-08-17 09:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 17-18 sierpnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: mecz towarzyski piłkarzy, Fortuna: Liga, Fortuna 1. Liga, Eredivisie, Major League Soccer (MLS), La Liga Santander, Bundesliga, 2. Bundesliga, Euro Beach Soccer League, Ultimate Fighting Championship (UFC), boks, Nice 1. Liga Żużlowa, Diamentowa Liga, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship i League of Legends - Ultraliga.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat History, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: mecz towarzyski piłkarzy, Fortuna: Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Euro Beach Soccer League (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), boks, Nice 1. Liga Żużlowa (więcej tutaj), Diamentowa Liga (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj).

Plan emisji:

17 sierpnia (sobota)

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

12:55 Eleven Sports 1, 2. Bundesliga: VfB Stuttgart - FC Sankt Pauli Hamburg
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula

13:25 Polsat Viasat History, „Gladiatorzy: zaginione miasto” - film dokumentalny

14:10 Polsat Sport Fight, „K.O. TV Classics” - magazyn

14:45 Polsat Sport, Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica

15:00 Eleven Sports 3, Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen - SC Paderborn 07
komentują: Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak

15:25 Eleven Sports 1, Bundesliga: Werder Brema - Fortuna Düsseldorf
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

15:25 Eleven Sports 2, Nice 1. Liga Żużlowa, półfinał fazy play-off: Unia Tarnów - PGG ROW Rybnik

15:25 Eleven Sports 4, Bundesliga: VfL Wolfsburg - 1. FC Köln Kolonia
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

16:30 Polsat Sport News, Euro Beach Soccer League: Białoruś - Niemcy

16:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

17:30 Eleven Sports 1, Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - FC Schalke 04 Gelsenkirchen

17:45 Polsat Sport News, Euro Beach Soccer League: Włochy - Francja

18:00 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn

18:25 Polsat Sport Extra, Eredivisie: VVV-Venlo - AFC Ajax Amsterdam

18:25 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

19:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Cincinnati: 1.półfinał gry pojedynczej

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

20:00 Eleven Sports 2, La Liga Santander: RCD Mallorca Palma de Mallorca - SD Eibar
komentują: Dominik Guziak i Michał Świerżyński

20:25 Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium 1, mecz towarzyski piłkarzy: AC Cesena - AC Milan Mediolan

20:30 Eleven Sports 4, La Liga Santander: „La Liga Top Goalscorer” - magazyn

20:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: CD Leganes - CA Osasuna Pampeluna
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

22:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 17 na 18 sierpnia (z soboty na niedzielę)

0:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Cincinnati: 2. półfinał gry pojedynczej

0:20 Polsat Viasat History, „Wojownicy. Sztuka walki: Tak powstają legendy” - serial dokumentalny

1:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

2:00 Polsat Sport News, Major League Soccer (MLS): Chicago Fire - Philadelphia Union

4:00 Polsat Sport, Ultimate Fighting Championship 241 (UFC241)

4:00 Polsat Sport Extra, gala bokserska w Los Angeles

4:00 Polsat Sport News, Major League Soccer (MLS): Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders FC

18 sierpnia (niedziela)

6:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:30 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

13:00 Polsat Sport, „Atleci” - magazyn

13:25 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: SG Dynamo Drezno - 1. FC Heidenheim
komentują: Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak

14:25 Polsat Sport, Nice 1. Liga Żużlowa, półfinał fazy play-off: Car Gwarant Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski

14:55 Ipla, Fortuna: Liga: AC Sparta Praga - FC Baník Ostrawa

15:00 Polsat Sport Extra, lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Birmingham

15:05 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

15:30 Eleven Sports 1, Bundesliga: 1. FC Union Berlin - RB Lipsk
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

16:30 Polsat Sport News, Euro Beach Soccer League: Francja - Niemcy

16:45 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

16:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: CD Alaves Vitoria - UD Levante Walencja
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula

17:45 Polsat Sport News, Euro Beach Soccer League: Włochy - Białoruś

17:55 Polsat Viasat Explore, „Trening na końcu świata” - serial dokumentalny

18:50 Polsat Sport Extra, Fortuna: Liga: FK Teplice Cieplice - FC Viktoria Pilzno

18:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - Sevilla FC Sewilla
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:55 Polsat Sport News, Eredivisie: Heracles Almelo - PSV Eindhoven

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

21:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

21:00 Polsat Viasat History, „Wielkie wojowniczki - wikinżki” - film dokumentalny

22:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Cincinnati: finał gry pojedynczej

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:00 Polsat Sport Extra, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 18 na 19 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

4:00 Polsat Sport Extra, Major League Soccer (MLS): Portland Timbers - Atlanta United FC

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kamera SJCAM SJ8 PRO

979 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

129 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama