Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Legia Warszawa – KGHM Zagłębie Lubin. Transmisja live z Letniego Grand Prix w Zakopanem na TVP i Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
15:00 Piłka nożna: Premier League: Sheffield United – Crystal Palace
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
21:00 Piłka nożna: La Liga: Real Betis – Real Valladolid
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski CANAL+ Sport 2
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Eintracht Frankfurt – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Edward Durda, Maciej Murawski
17:30 Piłka nożna: Premier League: Chelsea FC –Leicester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
22:00 Piłka nożna: La Liga: Atletico Madryt – Getafe CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Wisła Płock
Komentarz: Bartosz Gleń, Marcin Baszczyński
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda CANAL+ Sport 4
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda CANAL+ Now
13:00 Golf: European Tour, Praga: Finał
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person Eleven Sports 1
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Dynamo Drezno – 1. FC Heidenheim
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
18:00 Piłka nożna: Bundesliga: 1. FC Union Berlin – RB Lipsk
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 2
17:00 Piłka nożna: La Liga: Deportivo Alaves – Levante UD
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
19:00 Piłka nożna: La Liga: RCD Espanyol – Sevilla FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eleven Sports 4
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Dynamo Drezno – 1. FC Heidenheim
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
17:00 Piłka nożna: La Liga: Deportivo Alaves – Levante UD
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
19:00 Piłka nożna: La Liga: RCD Espanyol – Sevilla FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eurosport 1
13:00 Kolarstwo kobiet: Wyścig w Vargardzie: Wyścig
15:00 Kolarstwo szosowe: BinckBank Tour: Etap 7
16:30 Kolarstwo szosowe: Arctic Race of Norway: Etap 4
22:00 Kolarstwo szosowe: Tour of Utah: Etap 6 Eurosport 2
12:30 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Zakopane: Konkurs indywidualny
16:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Motocross, Imola: 2. wyścig w klasie MX2
17:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Motocross, Imola: 2. wyścig w klasie MXGP Golf Channel
20:00 Golf: PGA Tour, Medinah: Finał nSport+
21:00 Piłka nożna: La Liga: Real Betis – Real Valladolid
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski Polsat Sport
14:30 Żużel: Nice 1. Liga Żużlowa: Car Gwarant Gniezno – Arged Malesa TŻ Ostrovia
22:00 Tenis: ATP World Tour, Cincinnati: Finał Polsat Sport Extra
15:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Birmingham: Zawody
18:50 Piłka nożna: Fortuna Liga: FK Teplice – FC Viktoria Pilzno
04:00 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer: Portland Timbers – Atlanta United FC Polsat Sport News
16:30 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League: Francja – Niemcy