reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zbigniew Pruski awansuje w strukturach BBC Studios

dodano: 2019-08-19 12:03
autor: Anita Kaźmierska | źródło: BBC Studios

Zbigniew Pruski BBC Studios ogłosiło 19 sierpnia br. powołanie Zbigniewa Pruskiego na stanowisko Commercial Director, Branded Services na Europę Środkowo-Wschodnią. Stworzenie nowej roli jest konsekwencją przeprowadzonych niedawno zmian strukturalnych w regionie CEMA - odejścia od ogólnego zarządzania podregionami i skoncentrowania się na odrębnych liniach biznesowych CEMA, jako całości.

BBC Studios


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zbigniew Pruski będzie zarządzał swoim zespołem z siedziby w Warszawie, ściśle współpracując z Dorotą Tomas, Head of Business Development, Strategy and Research na Europę Środkowo-Wschodnią i raportował do Louise La Grange, SVP Branded Services Commercial. W nowej roli będzie odpowiedzialny za dostarczanie przychodów i generowanie zysków poprzez rozwój marek BBC Studios w całym regionie CEE zgodnie ze strategią i założonymi celami biznesowymi.
 
Zbigniew Pruski

Zbigniew Pruski obejmuje nową pozycję po udanej kadencji na stanowisku Head of Affiliate Sales, na którym był odpowiedzialny za tworzenie i egzekucję strategii dystrybucyjnej portfolio kanałów tematycznych BBC Studios na rynku polskim. Pruski dołączył do zespołu BBC Studios (wcześniej BBC Worldwide) w 2011 r. przechodząc z Discovery Networks Central Europe, gdzie piastował stanowisko Affiliate Sales Administration Executive. Karierę telewizyjną rozpoczął w agencji dystrybucyjnej Program Sp. z o.o. jako Key Account Manager dla nadawców takich jak CNBC Europe, BBC Worldwide i NGC.

Powołanie dyrektora handlowego na Europę Środkową i Wschodnią sygnalizuje nasze ciągłe zaangażowanie w region i wzmacnianie lokalnej obecności. Bardzo się cieszę, że Zbigniew obejmuje rolę o większej odpowiedzialności i zasięgu w naszym warszawskim biurze, bo znacznie ułatwi to komercyjny rozwój naszych marek w całym regionie. Jego doświadczenie, lokalna ekspertyza i ugruntowane relacje przyczyniły się do wielu sukcesów w Polsce i jestem przekonana, że nasza współpraca zaowocuje nowymi drogami dotarcia do odbiorców w całej Europie Środkowo-Wschodniej

- powiedziała Louise La Grange, SVP Branded Services Commercial, BBC Studios.

Cieszę się, że przejmuję dodatkową odpowiedzialność za komercyjny rozwój marek BBC Studios w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Nie mogę się doczekać pracy nad wzmacnianiem obecności naszej firmy zarówno w Polsce jak i na innych rynkach CEE oraz nowych ekscytujących możliwości, jakie będzie to ze sobą niosło

- dodał Zbigniew Pruski.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 890 zł Więcej...
reklama