reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zbigniew Pruski awansuje w strukturach BBC Studios

dodano: 2019-08-19 12:03
autor: Anita Kaźmierska | źródło: BBC Studios

Zbigniew Pruski BBC Studios ogłosiło 19 sierpnia br. powołanie Zbigniewa Pruskiego na stanowisko Commercial Director, Branded Services na Europę Środkowo-Wschodnią. Stworzenie nowej roli jest konsekwencją przeprowadzonych niedawno zmian strukturalnych w regionie CEMA - odejścia od ogólnego zarządzania podregionami i skoncentrowania się na odrębnych liniach biznesowych CEMA, jako całości.

BBC Studios


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zbigniew Pruski będzie zarządzał swoim zespołem z siedziby w Warszawie, ściśle współpracując z Dorotą Tomas, Head of Business Development, Strategy and Research na Europę Środkowo-Wschodnią i raportował do Louise La Grange, SVP Branded Services Commercial. W nowej roli będzie odpowiedzialny za dostarczanie przychodów i generowanie zysków poprzez rozwój marek BBC Studios w całym regionie CEE zgodnie ze strategią i założonymi celami biznesowymi.
 
Zbigniew Pruski

Zbigniew Pruski obejmuje nową pozycję po udanej kadencji na stanowisku Head of Affiliate Sales, na którym był odpowiedzialny za tworzenie i egzekucję strategii dystrybucyjnej portfolio kanałów tematycznych BBC Studios na rynku polskim. Pruski dołączył do zespołu BBC Studios (wcześniej BBC Worldwide) w 2011 r. przechodząc z Discovery Networks Central Europe, gdzie piastował stanowisko Affiliate Sales Administration Executive. Karierę telewizyjną rozpoczął w agencji dystrybucyjnej Program Sp. z o.o. jako Key Account Manager dla nadawców takich jak CNBC Europe, BBC Worldwide i NGC.

Powołanie dyrektora handlowego na Europę Środkową i Wschodnią sygnalizuje nasze ciągłe zaangażowanie w region i wzmacnianie lokalnej obecności. Bardzo się cieszę, że Zbigniew obejmuje rolę o większej odpowiedzialności i zasięgu w naszym warszawskim biurze, bo znacznie ułatwi to komercyjny rozwój naszych marek w całym regionie. Jego doświadczenie, lokalna ekspertyza i ugruntowane relacje przyczyniły się do wielu sukcesów w Polsce i jestem przekonana, że nasza współpraca zaowocuje nowymi drogami dotarcia do odbiorców w całej Europie Środkowo-Wschodniej

- powiedziała Louise La Grange, SVP Branded Services Commercial, BBC Studios.

Cieszę się, że przejmuję dodatkową odpowiedzialność za komercyjny rozwój marek BBC Studios w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Nie mogę się doczekać pracy nad wzmacnianiem obecności naszej firmy zarówno w Polsce jak i na innych rynkach CEE oraz nowych ekscytujących możliwości, jakie będzie to ze sobą niosło

- dodał Zbigniew Pruski.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

129 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...
reklama