reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Disney i Charter łączą siły w walce z piractwem

dodano: 2019-08-18 11:25 | aktualizacja: 2019-08-19 14:25
autor: HP | źródło: torrentfreak

disney pirate piractwo 360px.jpg Disney i Charter połączą siły w walce z piractwem. Walt Disney Company i Charter Communications podpisały nową umowę dystrybucyjną. Oprócz dostarczania abonentom Charter większej liczby treści Disneya, obie firmy połączą siły, aby zwalczać piractwo. Na razie nie bardzo wiadomo, co pociągnie za sobą ta współpraca, ale to interesujący krok, zwłaszcza, że ​​firma Charter jest obecnie zaangażowany w proces o poważną odpowiedzialność za... piractwo.

czaszki piractwo sharing


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z około 22 mln abonentów, Charter Communications jest jednym z największych dostawców Internetu w USA.
Firma działa pod marką Spectrum i oferuje szeroki zakres usług, w tym dostęp do telewizji i Internetu.

Nowe partnerstwo zapewni klientom Charter Com. dostęp do popularnych tytułów w serwisach Disneya, w tym Hulu, ESPN+ i jeszcze nie uruchomionej usługi przesyłania strumieniowego Disney+.

Fakt, że te ogromne firmy połączyły siły, to wielka sprawa, pod względem biznesowym oraz dla konsumentów. Większość abonentów Spectrum będzie prawdopodobnie zadowolonych z większej liczby opcji, ale może istnieć również pewna grupa, która ma obawy, bo obie firmy zgodziły się współpracować w zakresie ograniczania piractwa. Firmy będą współpracować w celu „wdrożenia reguł biznesowych” i rozwiązania problemów takich jak „nieautoryzowany dostęp i udostępnianie hasła”.

Charter jest obecnie uwikłany w proces o piractwo w amerykańskim sądzie federalnym w Kolorado. Na początku tego roku Charter Communications jako dostawca Internetu został pozwany przez kilka firm muzycznych (RIAA, Capitol Records, Warner Bros, Sony Music), które twierdzą, że firma przymyka oczy na piractwo, nie rozwiązując kont osób, które wielokrotnie naruszyły prawo. Ponadto firma Charter została oskarżona o dobrowolne czerpanie korzyści z domniemanych naruszeń praw autorskich.

Nowa umowa Charter z Disneyem sugeruje, że ze strony Charter w przyszłości to może być bardziej aktywna postawa antypiracka. Może to być bardziej rygorystyczna polityka dotycząca powtarzających się naruszeń.

 

Źródło: torrentfreak.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Matrix HDMI 4x2 4K

Rozdzielacz, przełącznik HDMI: 4 wejście - 2 wyjścia (zgodny z...

390 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...
reklama