reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Disney i Charter łączą siły w walce z piractwem

dodano: 2019-08-18 11:25 | aktualizacja: 2019-08-19 14:25
autor: HP | źródło: torrentfreak

disney pirate piractwo 360px.jpg Disney i Charter połączą siły w walce z piractwem. Walt Disney Company i Charter Communications podpisały nową umowę dystrybucyjną. Oprócz dostarczania abonentom Charter większej liczby treści Disneya, obie firmy połączą siły, aby zwalczać piractwo. Na razie nie bardzo wiadomo, co pociągnie za sobą ta współpraca, ale to interesujący krok, zwłaszcza, że ​​firma Charter jest obecnie zaangażowany w proces o poważną odpowiedzialność za... piractwo.

czaszki piractwo sharing


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z około 22 mln abonentów, Charter Communications jest jednym z największych dostawców Internetu w USA.
Firma działa pod marką Spectrum i oferuje szeroki zakres usług, w tym dostęp do telewizji i Internetu.

Nowe partnerstwo zapewni klientom Charter Com. dostęp do popularnych tytułów w serwisach Disneya, w tym Hulu, ESPN+ i jeszcze nie uruchomionej usługi przesyłania strumieniowego Disney+.

Fakt, że te ogromne firmy połączyły siły, to wielka sprawa, pod względem biznesowym oraz dla konsumentów. Większość abonentów Spectrum będzie prawdopodobnie zadowolonych z większej liczby opcji, ale może istnieć również pewna grupa, która ma obawy, bo obie firmy zgodziły się współpracować w zakresie ograniczania piractwa. Firmy będą współpracować w celu „wdrożenia reguł biznesowych” i rozwiązania problemów takich jak „nieautoryzowany dostęp i udostępnianie hasła”.

Charter jest obecnie uwikłany w proces o piractwo w amerykańskim sądzie federalnym w Kolorado. Na początku tego roku Charter Communications jako dostawca Internetu został pozwany przez kilka firm muzycznych (RIAA, Capitol Records, Warner Bros, Sony Music), które twierdzą, że firma przymyka oczy na piractwo, nie rozwiązując kont osób, które wielokrotnie naruszyły prawo. Ponadto firma Charter została oskarżona o dobrowolne czerpanie korzyści z domniemanych naruszeń praw autorskich.

Nowa umowa Charter z Disneyem sugeruje, że ze strony Charter w przyszłości to może być bardziej aktywna postawa antypiracka. Może to być bardziej rygorystyczna polityka dotycząca powtarzających się naruszeń.

 

Źródło: torrentfreak.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Opticum Nytro Box HEVC

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...
reklama