reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sportdigital zmienił nazwę na taką z dopiskiem Fussball

dodano: 2019-08-19 12:43 | aktualizacja: 2019-08-19 14:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: digitalfernsehen.de/satkurier.pl

Sportdigital Fussball Niemiecki kanał sportowy Sportdigital zmienił swoją nazwę na Sportdigital Fussball. Nie jest to zaskakujący krok, gdyż stacja już od dłuższego czasu specjalizuje się w międzynarodowej piłce nożnej na żywo. Dodajmy, iż nadawca kupił niedawno prawa do pokazywania PKO BP Ekstraklasy.

Sportdigital Fussball


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sportdigital Fussball pokazuje mecze piłkarskie z całego świata. Z rana można oglądać azjatycki futbol, w południe z Europy Środkowej, po południu i wieczorem z Europy Zachodniej, a nocą z Ameryki Środkowej i Południowej. Mecze są komentowane w języku niemieckim, a do studia zapraszani są goście i eksperci.

Wśród posiadanych praw należy wymienić takie, jak: PKO BP Ekstraklasa (Polska), EFL Championship (Anglia), Eredivisie (Holandia), Liga NOS (Portugalia), Priemjer Liga (Rosja), Fortuna Liga (Czechy), Copa Libertadores (Ameryka Południowa) i CONCACAF Champions League (Ameryka Środkowa), Superliga Argentina i Copa de la Superliga (Argentyna), Copa do Brasil (Brazylia), A-League (Australia), J.League (Japonia), Chinese Super League (Chiny).

Nowy dopisek do nazwy „Fussball” ma na celu podkreślenie, że kanał oferuje teraz swoim widzom wiele międzynarodowych meczów na żywo z niemieckim komentarzem. W 2007 roku stacja zaczęła od siatkówki, piłki ręcznej i koszykówki z Niemiec, ale z biegiem lat Sportdigital rozwijał się coraz bardziej w kierunku stacji czysto piłkarskiej.
 

- Dzięki naszemu nowemu logo łączymy teraźniejszość z przyszłością, umieszczamy w centrum uwagi piłkę nożną jako zdecydowanie najpopularniejszą ze wszystkich dyscyplin sportowych. „Fussball” pokazuje również widzom, którzy nie znają jeszcze stacji, co oferujemy - a jest to piłka nożna na żywo z całego świata przez całą dobę - wyjaśnia Gisbert Wundram, dyrektor zarządzający Sportdigital Fussball.

Sportdigital Fussball jest dostępny w niemieckich sieciach kablowych i platformach satelitarnych. Jego przekaz w HD na satelicie Astra (19,2°E) jest szyfrowany.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 550 zł Więcej...

Moduł DeltaCAM Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama