reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Toya z ofertą Internetu dla studentów

dodano: 2019-08-19 13:57
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Toya

Toya Internet Studencki 2019 Od 19 sierpnia br. w łódzkiej sieci Toya startuje promocja „Internet Studencki 2019”. Podobnie jak w poprzednich latach studenci mogą podpisywać umowy na krótszy okres, od 7 do 9 miesięcy. Promocyjne ceny obowiązują przez cały czas trwania umowy. W ofercie znalazły się trzy pakiety Internetu: 100/20 Mb/s w cenie 39,90 zł/mies., 250/30 w cenie 55,90 zł/mies. oraz 600/50 za 65,90 zł/mies.

Toya Internet Studencki 2019


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W każdym z podanych pakietów, w cenie zawarte jest szybkie, dwuzakresowe WiFi (2,4 GHz/5 GHz). Umowę można również zawrzeć na dłuższy czas z opcją jej zawieszenia na wakacje. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 9,90 zł.

Dla zainteresowanych dostępne są także pakiety telewizyjne w obniżonych cenach. Dodatkowo fani filmu i sportu mogą zakupić trzy pakiety à la carte: Eleven, HBO GO oraz Filmbox On Demand dostępne na komputerach, tabletach lub smartfonach, bez konieczności wykupienia pakietów telewizji.

W tym roku do promocyjnej oferty dołączyły także dwa warianty telefonii komórkowej z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz pakietami Internetu. Usługa z Internetem 3 GB kosztuje 19 zł/mies., a 15 GB - 29 zł/mies.

Ponadto wszyscy studenci korzystający z promocji otrzymają kartę zniżkową na wybrane wydarzenia kulturalne do łódzkiego klubu Wytwórnia.

Podpisanie umowy jest maksymalnie uproszczone. Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej Toya lub zgłosić się osobiście do lokalnego Biura Obsługi Abonentów. Do zawarcia umowy w ramach promocji wystarczy okazać ważną legitymację studencką lub indeks uczelni wyższej.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

Konwerter Quad Fuba DEK 417 LTE

Markowy, poczwórny konwerter Universal LNB Quad Fuba z filtrem LTE....

175 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z głowicą FBC oparty o...

900 zł Więcej...
reklama