reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Toya z ofertą Internetu dla studentów

dodano: 2019-08-19 13:57
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Toya

Toya Internet Studencki 2019 Od 19 sierpnia br. w łódzkiej sieci Toya startuje promocja „Internet Studencki 2019”. Podobnie jak w poprzednich latach studenci mogą podpisywać umowy na krótszy okres, od 7 do 9 miesięcy. Promocyjne ceny obowiązują przez cały czas trwania umowy. W ofercie znalazły się trzy pakiety Internetu: 100/20 Mb/s w cenie 39,90 zł/mies., 250/30 w cenie 55,90 zł/mies. oraz 600/50 za 65,90 zł/mies.

Toya Internet Studencki 2019


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W każdym z podanych pakietów, w cenie zawarte jest szybkie, dwuzakresowe WiFi (2,4 GHz/5 GHz). Umowę można również zawrzeć na dłuższy czas z opcją jej zawieszenia na wakacje. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 9,90 zł.

Dla zainteresowanych dostępne są także pakiety telewizyjne w obniżonych cenach. Dodatkowo fani filmu i sportu mogą zakupić trzy pakiety à la carte: Eleven, HBO GO oraz Filmbox On Demand dostępne na komputerach, tabletach lub smartfonach, bez konieczności wykupienia pakietów telewizji.

W tym roku do promocyjnej oferty dołączyły także dwa warianty telefonii komórkowej z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz pakietami Internetu. Usługa z Internetem 3 GB kosztuje 19 zł/mies., a 15 GB - 29 zł/mies.

Ponadto wszyscy studenci korzystający z promocji otrzymają kartę zniżkową na wybrane wydarzenia kulturalne do łódzkiego klubu Wytwórnia.

Podpisanie umowy jest maksymalnie uproszczone. Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej Toya lub zgłosić się osobiście do lokalnego Biura Obsługi Abonentów. Do zawarcia umowy w ramach promocji wystarczy okazać ważną legitymację studencką lub indeks uczelni wyższej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama