reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Nasz nowy dom” jesienią dwa razy w tygodniu [wideo]

dodano: 2019-08-20 12:12
autor: Jan Borejko | źródło: Polsat

„Nasz nowy dom” Polsat Więcej odcinków to więcej emocji, które dostarczy Katarzyna Dowbor i jej ekipa. W kolejnym sezonie widzowie Telewizji Polsat będą mogli oglądać program w każdą środę i czwartek. Niezawodny zespół remontowy wzmocni też nowy architekt Wojciech Strzelczyk i nowy szef budowy Michał Przybylak. Co o nowej edycji mówi prowadząca? Co czeka widzów jesienią?
 


„Nasz nowy dom” Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tej jesieni chusteczki do ocierania łez wzruszenia przydadzą się nie tylko w czwartek. Zmieniający ludzkie życie, pełen emocji program „Nasz nowy dom”, który kochają miliony Polaków, będzie można oglądać premierowo również w środy. To oznacza, że ekipa remontowa, pod niezmiennym przewodnictwem Katarzyny Dowbor, odnowi domy nie w trzynastu, a w 26 odcinkach!

Wielbiciele programu będą mieli okazję poznać także dwie nowe twarze. Mocny duet architektów Martyna Kupczyk i Maciej Pertkiewicz stanie się teraz tercetem, bo do ekipy dołączył Wojciech Strzelczyk. Mocnym wsparciem na budowie w nowej serii będzie rownież nowy kierownik ekipy, Michał Przybylak.

„Nasz nowy dom” odmienił domy i losy już ponad 150 rodzin. Ekipa nie zamierza zwalniać tempa.

- Nowi ludzie, nowe historie, nowe życie, które im dajemy - opisuje nowy sezon Katarzyna Dowbor. Prowadząca zdradza, że program wywołuje bardzo mocne wrażenia nie tylko u widzów programu. - Największe wzruszenia mamy wtedy, gdy są dzieci - ujawnia kulisy. - Widziałam łzy w oczach operatorów, kolegów od światła i dźwięku. Wielkie, męskie łzy - wylicza prezenterka. Jak podkreśla, w tej produkcji królują przede wszystkim emocje. - W tym sezonie będzie ich bardzo bardzo dużo - zaznacza, zapraszając do oglądania nowych odcinków.


Jak wiele łez wzruszenia wyleją widzowie Polsatu i jakie rodziny dostaną nową szansę od programu „Nasz nowy dom”? To wszystko okaże się tej jesieni!

„Nasz nowy dom” od 4 września w środę i czwartek o godz. 20:05 w Telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...