reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ZDF z serią dokumentalną „Wielkie wynalazki”

dodano: 2019-08-20 15:21
autor: Anita Kaźmierska | źródło: ZDF Enterprises/satkurier.pl

ZDF Great Inventions ZDF Enterprises, wraz z międzynarodowymi firmami produkcyjnymi, zapowiada nową serię dokumentalną o największych wynalazkach ludzkości. W naszym codziennym życiu wiele jest rzeczy, które mają długą i zaskakującą historię. Seria „Great Inventions” (Wielkie wynalazki) ma na celu przybliżenie tych historii.

ZDF Enterprises


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Great Inventions” będzie wieloodcinkową serią wyjaśniającą, co kryje się za przedmiotami, których używamy na co dzień i które ukształtowały nasz świat. Pokazuje, jak odkryto te wynalazki, jak się rozwinęły, a także ujawnia nowe historie o ich pochodzeniu.

Produkcja już się rozpoczęła, a pierwsze 35 odcinków (format każdego: 50 minut) zostanie stopniowo ukończone między końcem 2019 a połową 2020 roku. Pierwszymi zaangażowanymi w projekt producentami są: World Media Rights, Off the Fence, doc.station i k22film. W planach są kolejne sezony. Prawa są dostępne dla wszystkich mediów na całym świecie. ZDF Enterprises odpowiada za marketing.

Tematyka produkcji obejmuje najróżniejsze obszary. Będzie można dowiedzieć się, jak powstały np. baterie, piwo, samochody, kombajny zbożowe, gry komputerowe, prezerwatywy, lodówki, szkło, dżinsy i lasery, a także rollercoastery, satelity, łodzie podwodne, ​​kremy ​​do opalania, supermarkety, mosty wiszące, zapięcia na rzepy i prześwietlenia rtg.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...