Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K:Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków. Transmisje live z Mistrzostw Europy w Polsacie i TVP.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 1. FC Köln – Borussia Dortmund
Komentarz: Edward Durda, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ 4K Ultra HD
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport
11:00 Golf: European Tour, Gothenburg: 2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
15:00 Golf: European Tour, Gothenburg: 2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport 2
21:00 Piłka nożna: Premier League: Aston Villa – Everton FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki CANAL+ Sport 3
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski Eleven Sports 1
18:00 Żużel: PGE Ekstraliga: truly.work Stal Gorzów – forBet Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Piotr Olkowicz, Rafał Dobrucki
20:30 Żużel: PGE Ekstraliga: MrGarden GKM Grudziądz – Speed Car Motor Lublin
Komentarz: Michał Korościel, Michał Mitrut Eleven Sports 2
20:00 Piłka nożna: La Liga: Granada CF – Sevilla FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eleven Sports 3
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: FC Erzgebirge Aue – VfB Stuttgart
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 4
20:00 Piłka nożna: La Liga: Granada CF – Sevilla FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eurosport 1
11:30 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Hakuba: Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
15:00 Jeździectwo: Mistrzostwa Europy: Skoki - konkurs drużynowy
Komentarz: Marek Szewczyk
18:35 Tenis: US Open:
Kwalifikacje
21:00 Tenis: US Open: Kwalifikacje
23:00 Tenis: US Open: Kwalifikacje
01:00 (pt/so) Tenis: US Open: Kwalifikacje Eurosport 2
15:30 Kolarstwo szosowe: PostNord Danmark Rundt: Etap 3 Golf Channel
19:00 Golf: PGA Tour, Atlanta: 2. runda nSport+
22:00 Piłka nożna: La Liga: Levante UD – Villarreal CF
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski Polsat Sport
14:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Belgia – Ukraina
Komentarz: Adrian Brzozowski, Maciej Jarosz
17:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Włochy – Portugalia
Komentarz: Adrian Brzozowski, Maciej Jarosz
20:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Polska– Słowenia
Komentarz: Adrian Brzozowski, Maciej Jarosz Polsat Sport Extra
10:30 Badminton: Mistrzostwa Świata: 1/4 finału
11:30 Badminton: Mistrzostwa Świata: 1/4 finału
13:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Francja – Bułgaria
16:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Serbia – Finlandia
19.00 Tenis: WTA World Tour, Bronx: Magda Linette – Katerina Siniakova
21.00 Tenis: WTA World Tour, Bronx: Qiang Wang – Camila Giorgi
01:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Winston-Salem: 1/2 finału
03:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Winston-Salem: 1/2 finału Polsat Sport News
10:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. sesja treningowa
10:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. sesja treningowa
11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. sesja treningowa
13:15 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. sesja treningowa
14:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Szwajcaria – Niemcy
17:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Holandia – Rumunia
20:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Słowacja – Hiszpania Sportklub
08:00 Dart: World Series of Darts: Dzień 1
Komentarz: Marcin Grzywacz TVP 2
20:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Polska– Słowenia
Komentarz: Jacek Laskowski, Natalia Bamber-Laskowska TVP Sport
11:30 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Hakuba: Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny
15:00 Kajakarstwo: Mistrzostwa świata: Dzień 1 - finały
Komentarz: Dariusz Szpakowski
17:15 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Polski: Dzień 1
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara
20:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Polska – Słowenia
Komentarz: Jacek Laskowski, Natalia Bamber-Laskowska
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.