reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC Polska: Nowe miasta z gigabitowym internetem

dodano: 2019-08-22 14:28 | aktualizacja: 2019-08-22 14:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: UPC Polska/satkurier.pl

UPC Polska gigainternet UPC Polska rozszerza zasięg gigabitowego internetu opartego na światłowodach o nowe miasta. Tym razem do grona gigamiast dołączają: Ruda Śląska, Tychy, Lubin, Gdynia i Sopot.

UPC Polska gigainternet


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki dotychczasowym inwestycjom w rozbudowę sieci opartej na światłowodach UPC Polska, w zasięgu internetu 1 Gb/s są już ponad 2 mln gospodarstw domowych. Do tej pory możliwość korzystania z gigabitowej prędkości mieli mieszkańcy Warszawy, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Wrocławia, Katowic, Częstochowy oraz Krakowa. Na początku września do grona gigamiast dołączy także Sosnowiec.

Oferta internetu 1 Gb/s jest skierowana do klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki modemowi Giga Connect Box, wspierającemu prędkość 1 Gb/s, UPC Polska zapewnia także wysoką jakość sieci Wi-Fi. Jedną z rynkowych przewag urządzenia jest system Smart Wi-Fi, który inteligentnie zarządza siecią bezprzewodową, zapewniając użytkownikom stabilne korzystanie z internetu na wszystkich urządzeniach. Dodatkowo klienci będą mogli skorzystać z Wi-Fi Boosterów, wzmacniających sygnał Wi-Fi w każdym zakątku domu.

UPC Polska od lat inwestuje w rozbudowę sieci opartej na światłowodach, docierając z superszybkim internetem i usługami telewizji cyfrowej do ponad 3,5 mln gospodarstw domowych w Polsce. Chcąc oferować swoim klientom jeszcze więcej, firma wprowadziła również program podnoszenia prędkości, podnosząc średnią prędkość do ponad 220 Mb/s na koniec drugiego kwartału 2019 roku.

Liczba klientów korzystających z usług internetowych UPC Polska wyniosła na koniec czerwca br. 1.203.400, a tym samym wzrosła o 55.600 w ujęciu rok do roku. Ponadto ponad 654.000 klientów skorzystało z modemu Connect Box.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

850 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...
reklama