reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC Polska: Nowe miasta z gigabitowym internetem

dodano: 2019-08-22 14:28 | aktualizacja: 2019-08-22 14:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: UPC Polska/satkurier.pl

UPC Polska gigainternet UPC Polska rozszerza zasięg gigabitowego internetu opartego na światłowodach o nowe miasta. Tym razem do grona gigamiast dołączają: Ruda Śląska, Tychy, Lubin, Gdynia i Sopot.

UPC Polska gigainternet


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki dotychczasowym inwestycjom w rozbudowę sieci opartej na światłowodach UPC Polska, w zasięgu internetu 1 Gb/s są już ponad 2 mln gospodarstw domowych. Do tej pory możliwość korzystania z gigabitowej prędkości mieli mieszkańcy Warszawy, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Wrocławia, Katowic, Częstochowy oraz Krakowa. Na początku września do grona gigamiast dołączy także Sosnowiec.

Oferta internetu 1 Gb/s jest skierowana do klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki modemowi Giga Connect Box, wspierającemu prędkość 1 Gb/s, UPC Polska zapewnia także wysoką jakość sieci Wi-Fi. Jedną z rynkowych przewag urządzenia jest system Smart Wi-Fi, który inteligentnie zarządza siecią bezprzewodową, zapewniając użytkownikom stabilne korzystanie z internetu na wszystkich urządzeniach. Dodatkowo klienci będą mogli skorzystać z Wi-Fi Boosterów, wzmacniających sygnał Wi-Fi w każdym zakątku domu.

UPC Polska od lat inwestuje w rozbudowę sieci opartej na światłowodach, docierając z superszybkim internetem i usługami telewizji cyfrowej do ponad 3,5 mln gospodarstw domowych w Polsce. Chcąc oferować swoim klientom jeszcze więcej, firma wprowadziła również program podnoszenia prędkości, podnosząc średnią prędkość do ponad 220 Mb/s na koniec drugiego kwartału 2019 roku.

Liczba klientów korzystających z usług internetowych UPC Polska wyniosła na koniec czerwca br. 1.203.400, a tym samym wzrosła o 55.600 w ujęciu rok do roku. Ponadto ponad 654.000 klientów skorzystało z modemu Connect Box.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

325 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

139 zł Więcej...
reklama