reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2019-08-24 - 2019-08-25 - 2019-08-26

Sport w polskiej TV 24.08.2019

dodano: 2019-08-22 14:23 | aktualizacja: 2019-08-23 12:13
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Europy: Portugalia – Polska. Transmisje live z Serie A tylko w Eleven Sports.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Union Berlin – FC Augsburg
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Kaczmarczyk
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

14:05 Rugby: Mecz testowy: 
Szkocja – Francja

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Majdan

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Norwich City – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Crystal Palace
Komentarz: Przemysław Rudzki, Michał Gutka

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Arsenal FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

21:00 Piłka nożna: La liga:
Celta Vigo – Valencia CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Arka Gdynia
Komentarz: Przemysław Pełka, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Majdan

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Now

13:00 Golf: European Tour, Gothenburg:
3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 – SpVgg Greuther Fürth
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Schalke 04 – Bayern Monachium
Komentarz: Marcin Grzywacz, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A:
ACF Fiorentina – SSC Napoli
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Championship: 
Derby County – West Bromwich Albion
Komentarz: Marcin Grzywacz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG 1899 Hoffenheim – Werder Brema
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Parma Calcio 1913 – Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski

21:00 Piłka nożna: La liga:
Getafe CF – Athletic Club
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 3

16:00 Piłka nożna: Championship: 
Stoke City – Leeds United
Komentarz: Michał Mitrut

19:00 Piłka nożna: La liga:
Real Madryt – Real Valladolid
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 – SpVgg Greuther Fürth
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FSV Mainz – Borussia Mönchengladbach 
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Parma Calcio 1913 – Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski

21:00 Piłka nożna: La liga:
Getafe CF – Athletic Club
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

11:30 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Hakuba:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

13:30 Kolarstwo: Tour de l'Avenir:
Etap 9

15:00 Biathlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg sprinterski mężczyzn

16:50 Biathlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg sprinterski kobiet

18:50 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 1
 
Golf Channel

19:00 Golf: PGA Tour, Atlanta:
3. runda
 
nSport+

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Arka Gdynia
Komentarz: Przemysław Pełka, Wojciech Jagoda

17:00 Piłka nożna: La liga:
CA Osasuna – SD Eibar
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
Polsat Sport

14:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Olimpia Grudziądz
Komentarz: Marcin Feddek, Tomasz Łapiński

18:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Belgia – Słowenia
Komentarz: Adrian Brzozowski, Maciej Jarosz

20:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Portugalia – Polska
Komentarz: Adrian Brzozowski, Maciej Jarosz
 
Polsat Sport Extra

11:00 Badminton: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału

12:00 Badminton: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału

13:00 Badminton: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału

15:00 Badminton: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału

16:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Francja – Grecja

20:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Paryż:
Zawody

23:00 Tenis: ATP World Tour, Winston-Salem:
Finał

01:30 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Philadelphia Union – DC United
 
Polsat Sport Fight

15:00 Biatlon: Mistrzostwa Świata, Raubichi:
Sprint mężczyzn

17:00 Biatlon: Mistrzostwa Świata, Raubichi:
Sprint kobiet
 
Polsat Sport News

10:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
3. sesja treningowa
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
3. sesja treningowa
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:00 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
3. sesja treningowa
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:35 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
1. sesji kwalifikacyjnej
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
2. sesji kwalifikacyjnej
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:30 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
4. sesja treningowa
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
1. sesji kwalifikacyjnej
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:35 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
2. sesji kwalifikacyjnej
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:05 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
1. sesji kwalifikacyjnej
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:30 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
2. sesji kwalifikacyjnej
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

17:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Niemcy – Hiszpania

20:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Szwajcaria – Słowacja
 
Sportklub

08:00 Dart: World Series of Darts:
Dzień 2
Komentarz: Kacper Merk
 
TVP 2

20:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Portugalia – Polska
Komentarz: Jacek Laskowski, Natalia Bamber-Laskowska 
 
TVP Sport

10:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:
Wyścig po zdrowie

11:30 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Hakuba:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny

13:45 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:
Wyścig po zdrowie

14:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Polski, Radom:
Dzień 2
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara

17:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:
Wyścig po zdrowie

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Sebastian Mila

20:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Portugalia – Polska
Komentarz: Jacek Laskowski, Natalia Bamber-Laskowska 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Xiaomi Mi BOX S 4K

Xiaomi Mi Box S to odtwarzacz multimedialny 4K Ultra HD...

299 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

139 zł Więcej...
reklama