dodano: 2019-08-23 11:00
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu La Liga w 4K:FC Barcelona – Real Betis. Transmisje live z PGE Ekstraligi tylko w nSport+.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
15:00 Piłka nożna: Premier League: AFC Bournemouth – Manchester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: ŁKS Łódź – Legia Warszawa
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski CANAL+ 4K Ultra HD
15:00 Piłka nożna: Premier League: AFC Bournemouth – Manchester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: ŁKS Łódź – Legia Warszawa
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski
21:00 Piłka nożna: La Liga: FC Barcelona – Real Betis
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Korona Kielce
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Piast Gliwice
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski CANAL+ Sport 2
17:30 Piłka nożna: Premier League: Tottenham Hotspur – Newcastle United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
21:00 Piłka nożna: La Liga: FC Barcelona – Real Betis
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Korona Kielce
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Piast Gliwice
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski CANAL+ Sport 4
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: ŁKS Łódź – Legia Warszawa
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Now
17:00 Piłka nożna: La Liga: Deportivo Alaves – RCD Espanyol
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski Eleven Sports 1
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Karlsruher SC – Hamburger SV
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: RB Lipsk – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
18:00 Piłka nożna: Serie A: Udinese Calcio – AC Milan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
20:45 Piłka nożna: Serie A: UC Sampdoria – SS Lazio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica Eleven Sports 2
14:30 Żużel: Nice 1. Liga Żużlowa: Arged Malesa TŻ Ostrovia – Car Gwarant Start Gniezno
Komentarz: Piotr Olkowicz, Marcin Kuźbicki
20:45 Piłka nożna: Serie A: AS Roma – Genoa CFC
Komentarz: Tomasz Zieliński, Piotr Czachowski Eleven Sports 3
16:00 Piłka nożna: Championship: Stoke City – Leeds United
Komentarz: Michał Mitrut
14:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Motocross, Uddevalli: Wyścig
15:00 Jeździectwo: Mistrzostwa Europy, Rotterdam: Zawody
Komentarz: Marek Szewczyk
17:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Motocross, Uddevalli: Wyścig Golf Channel
18:00 Golf: PGA Tour, Atlanta: Finał nSport+
16:45 Żużel: PGE Ekstraliga: Get Well Toruń – Stelmet Falubaz Zielona Góra
Komentarz: Michał Łopaciński, Tomasz Piszcz
19:30 Żużel: PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno
Komentarz: Tomasz Dryła, Dawid Stachyra Polsat Sport
14:25 Żużel: Nice 1. Liga Żużlowa: PGG ROW Rybnik – Unia Tarnów
18:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Słowenia – Portugalia
Komentarz: Adrian Brzozowski, Maciej Jarosz
21:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Ukraina – Włochy
Komentarz: Adrian Brzozowski, Maciej Jarosz Polsat Sport Extra
11:30 Badminton: Mistrzostwa Świata, Bazylea: Finał
13:00 Badminton: Mistrzostwa Świata, Bazylea: Finał
17:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Hiszpania – Białoruś
20:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Rosja – Szwajcaria
04:30 (nd/pn) Piłka nożna: Major Leaguie Soccer: Los Angeles FC – LA Galaxy Polsat Sport Fight
14:45 Biatlon: Mistrzostwa Świata, Raubichi: Bieg pościgowy mężczyzn
16:30 Biatlon: Mistrzostwa Świata, Raubichi: Bieg pościgowy kobiet Polsat Sport News
10:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Wielkiej Brytanii: Rozgrzewka
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak
10:30 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Wielkiej Brytanii: Rozgrzewka
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak
11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Wielkiej Brytanii: Rozgrzewka
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak
12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Wielkiej Brytanii: Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak
14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Wielkiej Brytanii: Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak
15:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Azerbejdżan – Holandia
18:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Grecja – Finlandia Sportklub
13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: SC DHfK Leipzig – Füchse Berlin
Komentarz: Mateusz Juza
16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: MT Melsungen – SG Flensburg-Handewitt
Komentarz: Artur Kwiatkowski TVP 3
13:00 Piłka nożna: 2. Liga: Górnik Łęczna – GKS Katowice
Komentarz: Tomasz Jasina TVP Sport
11:30 Kajakarstwo: Mistrzostwa Świata: Dzień 3 - finały
Komentarz: Dariusz Szpakowski