reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2019-11-21 - 2019-11-22 - 2019-11-23

24-26.08 Polsat Sport: Mistrzostwa Europy i derby

dodano: 2019-08-24 07:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 24-25 sierpnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji, Fortuna: Liga, Fortuna 1. Liga, Eredivisie, Major League Soccer (MLS), Sky Bet Championship, Serie A Tim, La Liga Santander, Bundesliga, 2. Bundesliga, Nice 1. Liga Żużlowa, Moto2, Moto3, MotoGP, Diamentowa Liga, badminton, biathlon letni, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship i League of Legends - Ultraliga.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat Doku, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa (więcej tutaj), Moto2 (więcej tutaj), Moto3 (więcej tutaj), MotoGP (więcej tutaj), Diamentowa Liga (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj), biathlon letni (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj).

Plan emisji:

24 sierpnia (sobota)

6:00 Polsat Sport Extra, badminton, mistrzostwa świata w Bazylei: ćwierćfinał

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

7:00 Polsat Sport Extra, badminton, mistrzostwa świata w Bazylei: ćwierćfinał

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3

10:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP

11:00 Polsat Sport Extra, badminton, mistrzostwa świata w Bazylei: półfinał

11:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2

12:00 Polsat Sport Extra, badminton, mistrzostwa świata w Bazylei: półfinał

12:07 Polsat Sport News, „Atleci” - magazyn

12:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: Hannover 96 Hanower - SpVgg Greuther Fürth
komentują: Patryk Mirosławski i Tomasz Urban

13:00 Polsat Sport Extra, badminton, mistrzostwa świata w Bazylei: półfinał

13:00 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

13:25 Eleven Sports 2, Sky Bet Championship: Derby County FC - West Bromwich Albion FC

13:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

14:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

14:15 Polsat Sport, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz

14:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

15:00 Polsat Sport Extra, badminton, mistrzostwa świata w Bazylei: półfinał

15:00 Polsat Sport Fight, mistrzostwa świata w biathlonie letnim w Raubichi: sprint mężczyzn

15:00 Eleven Sports 1, Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - Bayer 04 Leverkusen
komentują: Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak

15:00 Eleven Sports 4, Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 Moguncja - Borussia Mönchengladbach
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

15:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

15:25 Eleven Sports 2, Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim - Werder Brema
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula

15:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

15:50 Polsat Sport Extra, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, faza grupowa: Francja - Grecja

15:55 Eleven Sports 3, Sky Bet Championship: Stoke City FC - Leeds United

16:05 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

16:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

16:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

17:00 Polsat Sport, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji, faza grupowa: Belgia - Słowenia

17:00 Polsat Sport Fight, mistrzostwa świata w biathlonie letnim w Raubichi: sprint kobiet

17:20 Polsat Sport News, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji, faza grupowa: Niemcy - Hiszpania

17:30 Eleven Sports 1, Bundesliga: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Bayern Monachium
komentują: Marcin Grzywacz i Dominik Guziak

17:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: Parma Calcio - Juventus FC Turyn
komentują: Piotr Dumanowski i Piotr Czachowski

18:00 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn

18:00 Eleven Sports 2, La Liga Santander: Real Madryt CF - Real Valladolid
komentują: Sebastian Chabiniak i Łukasz Wiśniowski

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:25 Ipla, Fortuna: Liga: SK Slavia Praga - Bohemians Praga 1905

20:00 w TVP2 i TVP Sport oraz 20:20 w Polsacie Sport, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji, faza grupowa: Polska - Portugalia

20:00 Polsat Sport Extra, lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Paryżu

20:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej WTA w Nowym Jorku: finał gry pojedynczej

20:30 Eleven Sports 4, La Liga Santander: „La Liga Highlights Show” - magazyn

20:00 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

20:25 Eleven Sports 1, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - SSC Napoli Neapol
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

20:30 Eleven Sports 4, La Liga Santander: „La Liga World” - magazyn

20:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Getafe CF - Athletic Bilbao
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

22:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

22:30 Polsat Sport News, Eredivisie: SC Heerenveen - FC Twente Enschede

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Winston-Salem: finał gry pojedynczej

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 24 na 25 sierpnia (z soboty na niedzielę)

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

1:30 Polsat Sport Extra, Major League Soccer (MLS): Philadelphia Union - D.C. United Waszyngton

2:30 Polsat Sport News, badminton, mistrzostwa świata w Bazylei: półfinał

3:30 Polsat Sport News, badminton, mistrzostwa świata w Bazylei: półfinał

25 sierpnia (niedziela)

6:00 Polsat Sport, „K.O.TV Classics” - magazyn

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

6:00 Polsat Sport News, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji, faza grupowa: Estonia - Chorwacja

8:30 Polsat Sport Extra, badminton, mistrzostwa świata w Bazylei: półfinał

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:30 Polsat Sport Extra, badminton, mistrzostwa świata w Bazylei: półfinał

10:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: rozgrzewka w klasie Moto3

10:30 Polsat Sport Extra, badminton, mistrzostwa świata w Bazylei: półfinał

10:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: rozgrzewka w klasie MotoGP

11:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: rozgrzewka w klasie Moto2

11:30 Polsat Sport Extra, badminton, mistrzostwa świata w Bazylei: finał

12:00 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn

12:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: wyścig w klasie Moto3

13:00 Polsat Sport Extra, badminton, mistrzostwa świata w Bazylei: finał

13:25 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: Karlsruher SC - Hamburger SV Hamburg
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula

14:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: wyścig w klasie MotoGP

14:15 Eleven Sports 2, Nice 1. Liga Żużlowa, półfinał fazy play-off: Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Car Gwarant Start Gniezno

14:25 Polsat Sport, Nice 1. Liga Żużlowa, półfinał fazy play-off: PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów

14:30 Polsat Sport Extra, Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

14:45 Polsat Sport Fight, mistrzostwa świata w biathlonie letnim w Raubichi: bieg pościgowy mężczyzn

15:05 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

15:20 Polsat Sport News, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji, faza grupowa: Azerbejdżan - Holandia

15:25 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, Bundesliga: RB Lipsk - Eintracht Frankfurt
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

15:30 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: wyścig w klasie Moto2

15:45 Polsat Sport Fight, „Muay Thai: sztuka walki ośmiu broni” - magazyn

16:30 Polsat Sport Fight, mistrzostwa świata w biathlonie letnim w Raubichi: bieg pościgowy kobiet

16:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

16:55 Eleven Sports 3, La Liga Santander: RCD Mallorca Palma de Mallorca - Real Sociedad San Sebastián
komentują: Marcin Pawłowski i Łukasz Wiśniowski

17:10 Polsat Sport, „Atleci” - magazyn

17:20 Polsat Sport Extra, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji, faza grupowa: Hiszpania - Białoruś

17:30 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - AC Milan Mediolan
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

17:30 Eleven Sports 4, Bundesliga:  „Bundesliga Weekly” - magazyn

17:50 Polsat Sport, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, faza grupowa: Słowenia - Portugalia

17:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Bundesliga: Hertha BSC Berlin - VfL Wolfsburg
komentują: Patryk Mirosławski i Tomasz Urban

18:20 Polsat Sport News, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji, faza grupowa: Grecja - Finlandia

18:55 Eleven Sports 3, La Liga Santander: CD Leganes - Atletico Madryt
komentują: Michał Mitrut i Marcin Gazda

18:55 Ipla, Fortuna: Liga: FC Slovan Liberec - AC Sparta Praga

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:50 Polsat Sport Extra, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji, faza grupowa: Rosja - Szwajcaria

20:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - SS Lazio Rzym
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

20:00 Polsat Doku, „Bruce Lee to ja” - film dokumentalny

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

20:40 Eleven Sports 2, Serie A Tim: AS Roma Rzym - Genoa CFC Genua
komentują: Tomasz Zieliński i Piotr Czachowski

20:40 Eleven Sports 4, Serie A Tim: Hellas Verona Werona - Bologna FC Bolonia
komentuje: Sebastian Chabiniak

20:50 Polsat Sport, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji, faza grupowa: Ukraina - Włochy

20:55 Eleven Sports 3, Serie A Tim: SPAL 2013 Ferrara - Atalanta BC Bergamo
komentuje: Julian Kowalski

21:00 Polsat Sport News, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji, faza grupowa: Bułgaria - Serbia

21:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 25 na 26 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 Polsat Sport News, badminton, mistrzostwa świata w Bazylei: finał

1:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

4:30 Polsat Sport Extra, Major League Soccer (MLS): Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 799 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5 m w wersji v2.1...

89 zł Więcej...
reklama