reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nobox TV zakończył nadawanie

dodano: 2019-08-21 11:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satinfo24.pl/forum.satkurier.pl

Nobox TV Na początku sierpnia br. kanał Nobox TV przerwał emisję nie tylko w sieciach kablowych, ale i w lokalnym multipleksie naziemnym TVS. Jak wynika z informacji podawanych przez samego nadawcę oraz przez sieć kablową Vectra, która go udostępniała, do zakończenia emisji doszło 22 sierpnia.

Nobox TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nobox TV był kanałem poradnikowym, skierowanym głównie do kobiet, który oficjalnie wystartował 28 marca 2018 roku. Były w nim prezentowane takie tematy, jak kulinaria, kosmetologia, ziołolecznictwo czy sport i fitness. Pokazywani byli ludzie z pasją i ciekawe miejsca. Prezentowane były też zagadnienia z nurtu DIY, czyli jak zrobić użyteczne przedmioty ze starych rzeczy. Nadawcą Nobox TV jest K2M Media, której głównym udziałowcem jest Grupa Nucity - właściciel studia produkcji programów telewizyjnych.
 

22.08 zakończyliśmy emisję kanału z przyczyn zewnętrznych niezależnych od nas. Został nam odłączony sygnał obsługiwany przez firmę zewnętrzną i w związku z poniesionymi kosztami i zbyt długim czasem oczekiwania na ponowne podłączenie musimy zakończyć prace kanału

- powiedziała Paulina Staniszewska, specjalista ds. marketingu i PR w Nobox TV (za satinfo24.pl).

Nobox TV był dostępny w multipleksie lokalnym TVS z RTCN Katowice / Kosztowy oraz w sieciach kablowych Elsat, Jambox, Toya i Vectra.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2021

10 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way AND-4x4 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

DI-WAY AND-4X4 DVB-T2 H.265 to urządzenie multimedialne 4K na Androidzie...

349 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...