reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MotorTrend - amerykańska marka wkracza do Polski

dodano: 2019-08-26 15:30
autor: Anita Kaźmierska | źródło: wirtualnemedia.pl

Motor Trend Amerykański magazyn i telewizja motoryzacyjna MotorTrend będzie prezentowała swoje treści wideo w ramach serwisu Player.pl. MotorTrend Group stanowi joint venture pomiędzy Discovery, Inc. i Source Interlink, natomiast Player.pl jest własnością grupy TVN Discovery Polska. Zatem naturalnym krokiem wydaje się zwiększanie dostępności posiadanych przez siebie treści o kolejne własne platformy.

Motortrend


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
MotorTrend ma zawitać do Polski w październiku 2019 roku. Początkowo będzie stanowić jedną z kolekcji serwisu Player.pl. W ofercie MotorTrendu mają znaleźć się produkcje zarówno polskie, tworzone specjalnie na potrzeby tego subserwisu, jak i produkcje zagraniczne, w tym z USA, Wielkiej Brytanii i Niemiec.

Tematyka prezentowanych treści ma być bardzo szeroka - od programów poradnikowych, dotyczących napraw, tuningu czy też zakupu auta, po audycje rozrywkowe (off-road, nietypowe auta, wyścigi, nowinki ze świata motoryzacji). Mają to być nie tylko programy z biblioteki MotorTrendu, ale także innych kanałów Discovery, np. TVN Turbo.

Ambasadorem marki MotorTrend w Polsce będzie Patryk Mikiciuk - znany widzom w Polsce z TVN Turbo, oraz Adam Kornacki. Mikiciuk pojawi się także w „Best Driver's Car - Grand Prix”, gdzie co roku na torze Laguna Seca w Kalifornii zespół MotorTrend zbiera i prezentuje dwanaście najciekawszych motoryzacyjnych premier, wynika z informacji wirtualnemedia.pl.

Treści dostępne w subserwisie MotorTrend mają być dodatkowo płatne.

Warto dodać, że MotorTrend w formie kanału telewizyjnego jest już nadawany w Europie - na włoskim rynku, zarówno drogą satelitarną, jak i naziemną.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

149 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

890 zł Więcej...
reklama