reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Czar par” wraca do TVP

dodano: 2019-08-27 11:17
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Czar par” Wielkim wydarzeniem jesiennej ramówki TVP2 będzie z pewnością powrót po 23 latach kultowego programu „Czar par”, który w nowej, dynamicznej i zaskakującej odsłonie poprowadzą Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Czar par” Maciej Kurzajewski Izabella Krzan


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kolejną nowością TVP2 będzie pełen niespodzianek program „Wkręceni w randkę” prowadzony przez Annę Lucińską i Aleksandra Sikorę. Natomiast w niedzielne wieczory widzów TVP1 wzruszać i bawić będzie 6. już edycja popularnego programu rozrywkowego „Rolnik szuka żony”, którego prowadzącą jest niezastąpiona Marta Manowska.

Czar par
emisja: TVP2, piątek, godz. 20:50, od 20 września

Już we wrześniu na antenę TVP2 po 23 latach powróci kultowy program „Czar par” w nowej, dynamicznej i zaskakującej odsłonie. Przez dwanaście tygodni będziemy śledzić rywalizację wybranych z całej Polski odważnych, szalonych, a przede wszystkim kochających się par, które w każdym odcinku zostaną poddane różnorodnym próbom testującym ich miłość, współdziałanie, poczucie humoru i wiedzę o sobie nawzajem. Uczestnikom przyjdzie zmierzyć się ze spektakularnymi zadaniami sprawdzającymi ich wiedzę ogólną, znajomość siebie, sprawność fizyczną - często w działaniu pod presją czasu.

Z odcinka na odcinek program opuści para z najmniejszą liczbą punktów. W odcinku finałowym spotkają się trzy najlepsze pary, które będą walczyć o nagrodę pieniężną – 300 tysięcy złotych. Zwycięzców nowej edycji programu „Czar par” wybiorą widzowie w głosowaniu SMS.

Zmagania uczestników oceniać będą dwa popularne małżeństwa: Katarzyna Cichopek z Marcinem Hakielem, oraz Dorota Chotecka i Radosław Pazura. W każdym odcinku pojawi się również gość specjalny – ekspert w swojej dziedzinie, a zarazem gorące nazwisko w show-biznesie.

Program poprowadzą: niezastąpiony Maciej Kurzajewski i uwielbiana przez widzów Izabella Krzan (znana m.in. z „Koła Fortuny”). Program w latach 1993-1996 prowadzili Hanna Dunowska i Krzysztof Ibisz.


Wkręceni w randkę
emisja: TVP2, czwartek, godz. 21:55, od 12 września

W dzisiejszych czasach, mimo błyskawicznego rozwoju portali społecznościowych oraz aplikacji randkowych, liczba singli stale rośnie. Znalezienie prawdziwej miłości w XXI wieku to nie lada wyzwanie! Ale od czego ma się przyjaciół? Właśnie na bliskich mogą liczyć osoby szukające miłości w nowym programie TVP2 „Wkręceni w randkę”.

W każdym odcinku programu poznamy jedną osobę szukającą miłości. Grupa przyjaciół, wspólnie z prowadzącą program – Anną Lucińską, wytypuje dla niej trzech idealnych kandydatów (lub kandydatki), a następnie zaaranżuje trzy „przypadkowe” spotkania.

Dopiero po trzeciej randce „wkręcany” dowie się o tym, że nowo poznane osoby w jego życiu nie pojawiły się przypadkiem. W studiu, razem z prowadzącym Olkiem Sikorą, wspólnie obejrzą relację z odbytych spotkań. A potem już czas na decyzję. Z którą z tych osób „wkręcany” bohater zechce wyjechać na wycieczkę? Kto wzbudzi największe zainteresowanie oraz chęć kontynuowania znajomości? Już od września, w każdy czwartek w TVP2.

Idea programu oparta jest na zagranicznym formacie „Matchmakers”, wykreowanym przez firmę Roses are Blue oraz dystrybuowanym przez Propagate International.


Rolnik szuka żony
emisja: TVP1, niedziela, godz. 21:15, od 8 września

To już 6. edycja popularnego programu rozrywkowego. Wkrótce poznamy grupę samotnych mieszkańców wsi, poszukujących swojej drugiej połowy. Piątce z nich, wraz z Martą Manowską, towarzyszyć będziemy w niezwykłej wyprawie w poszukiwaniu miłości i kogoś, z kim mogliby spędzić resztę życia. Będziemy śledzić ich historię od samego początku – pisania i czytania listów, pierwszych spojrzeń i spotkań, aż po końcowe, poważne wybory. Będą śmiech i łzy, miłosne wzloty i upadki, a że scenariusz tego programu pisze samo życie, raczej nie zabraknie w nim niespodzianek. Nie będzie też brakować niezwykłych krajobrazów i piękna wiejskiego życia, wraz z jego blaskami i cieniami, radościami i smutkami, przyjemnościami i obowiązkami. Czy znowu zobaczymy jak w sercach rodzi się uczucie? Czy dane nam będzie bawić się na kolejnym weselu? Tego dowiemy się już jesienią 2019 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału...

669 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

589 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

190 zł Więcej...
reklama